Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani olyan matt...

Tudtok mondani olyan matt rúzst, vagy akár szájfény állagút ami viszonylag megfizethető?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem hogy ne kerüljön több ezer ftba. Egyszer vettem sleek márkájút 2000 ftért és szépen le is kopik ahogy iszok..undorító. Van a rossmannban egy matt rúzs ami iszonyat jó és csak 650 ft.

Ötletek, ami nem köpik le könnyen, tartós, és nem horribilis áron kapható?

Sötét színek érdekelnek leginkább, de nude színek is jöhetnek:)



2017. ápr. 10. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is Sleek márkájút próbáltam először. Bár ne tettem volna...

Amilyen jók a szemhéjpúdereik, olyan rosszak a matt rúzsaik.

A tartósságával nem volt bajom, viszont iszonyatosan szárított és a szám összes apró ráncába beleült a festék, ami undorítóan nézett ki.

Az összes szín szinte feketének látszott rajtam, olyan sötétre száradt, kivéve a legvilágosabb árnyalatot, ami pedig úgy nézett ki, mintha habos cukormázat kentem volna a számra.


A Makeup Revolution-nek egész olcsó rúzsai vannak, viszont tényleg remek munkát lehet végezni velük. Már kijött egy Retro Luxe nevű lip kit-jük is.

2017. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Én azt hiszem sleek matte me-t használtam, kár volt..a szám szélén darabokba kopik le, iszok akkor katasztrófa. Evésnél is. Utána kellett volna járnom előtte. És sajnos nekem a sötét színűek állnak jól, gondolj bele mikor a sötét kikopik a világos ajkakon..újrakenhetem de ugyanott vagyok.

2017. ápr. 10. 19:13
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem az essence matt matt matt-ból a legsötétebb bordó van meg. az árához képest (kb. 850 ft) meglepően tartós. Most készülök venni majd egy természetes színűt is.
2017. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van az Essence matt matt matt rúzsból 2 féle is, de már attól lejön fele, ha orrot fújok és éppen csak hozzáér a zsepi. :(

Az Avon matt rúzsát viszont nagyon dícsérik, és az is elég olcsó.

2017. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lovely K-Lips.
2017. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen igen azt most ajánlották!! :):)

Köszi!

2017. aug. 13. 23:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyx-nek van egy csomó folyékony rúzsa. Megfizethetőek. Nézd meg róluk a véleményeket krémmánián :)
2017. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lovely long lasting:) kb 700 ft, nem kopik le, és matt :)
2017. aug. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozok az avonos válaszadóhoz, mindenféle márkájú drogériás matt rúzsom van, de az a legjobb mind közt. Nyxet nem próbáltammég, de most akarom majd :)
2017. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát essence folyékony rúzst semmiképpen ne vegyél, az borzasztó. Az essence matt matt matt rúzsok meglepően jók az árukhoz képest ,hátránya hogy nagyon szárít,de én egyértelműen a nyx folyékony rúzsait ajánlom. :)
2017. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!