Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez gáz egy 17...

Szerintetek ez gáz egy 17 éves lánytól?

Figyelt kérdés

Igényes, de nem festi a haját és próbálja lenöveszteni a festéket persze nincs hatalmas eltérés a két szín között.

Műköröm.

Rózsaszín ruhák.

Magassarkú.

Nem festett arc, max korrigált bőrhibák és finoman festett szemöldök.

Ez nem túlzás még?



2017. ápr. 21. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

A műköröm nem gáz, ha az ízlésesen van megcsinálva, és nem "cicakarom", teljesen kicsicsázva.

A rózsaszín ruhák, már-már elég kislányosnak tűnhetnek egy 17 éves lánynak. Olyan elkényeztetett, apa kicsi kislánya hatást kelti.

Magassarkú is teljesen rendben van, ameddig tud benne menni, és persze nem az a mindennapi viselete.

A finoman festett szemöldök, és a bőrhibák korrigálása is oké.

2017. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

A lenövés nem gáz, más egészséges módszer nincs a természetes hajszín visszaszerzésére.

A műköröm szerintem 17 évesen még nagyon felesleges, de ha kicsi és nem túl csicsás, akkor belefér. A hegyes, kövekkel telepakolt karmok undorítóak.

A rózsaszín ruhákat én is szeretem, de azért tudni kell, hol a határ. Egy-egy pink darab oké, de egyszerre csak egy. Ha a kiegészítők passzolnak hozzá színben, az úgy épp elég rózsaszín. :D

A magassarkút nem támogatom, 17 évesen az is korai, hamar tönkreteszi ám a lábakat. Hiába mondja a sok magassarkúban felnőtt 30-as, hogy nekik nem fáj... csak azért nem, mert már elnyomta a cipő az idegeket a lábukban. Az elgörbült, bütykös, eltorzult lábukban.

Egy pár centis sarok, főleg ha telitalpú, simán okés, ha épp csinosabb napot tartasz vagy alkalom lesz, de hétköznapra teljesen felesleges. És hát igen, elég pi**ás, mikor valaki minden nap magassarkúban tipeg.

A korrektor szintén nem gáz, de a szemöldökfestés a jelen divat legocsmányabb szokása. A finoman festett is baromira látszik, és nem csak tök egyformák lesztek tőle, de gyakorlatilag elfeditek a saját, valódi arcvonásaitokat. Pláne ilyen fiatalon abszolút nem érzem szükségesnek, hogy ki kelljen rajzolnod/festened a szemöldököd. Hidd el, sokkal szebb a természetes íve, mint ezek a sablon, szögletesre rajzolt förtelmek.

Arról nem beszélve, mennyire öregít. 17 évesen még ne akarj 27-nek kinézni.

2017. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát,kinek mi.

Lenövéssel -ha nem akarod újból festeni- sok mindent nem tudsz kezdeni.

Műköröm akkor szép,ha nem 2méter hosszú és nincs rajta 2 tonna csilli-villi hülyeség.

Rózsaszín ruhák...Nekem kislányos,barbie-s,de ez megint ízlés függő.

Magassarkú,megint csak ízléses legyen és tudj benne menni.

A smink terén előnyős,ha természetes vagy:)

2017. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a korosztályom 3/4 már kész nő, én meg kb. sehol se tartok. Ha végig megyek az utcán meg furcsán rám szegeződnek a tekintetek.
2017. ápr. 21. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted azt, hogy sehol sem tartasz?

Hogy érted azt, hogy rád szegeződnek a tekintetek?

Amit leírtál, az nem gáz, ha ízléses, csak talán a rózsaszínű ruhák gázosak. Egyébként ez is egyéniségtől függ.

2017. ápr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Húha...

Nem sminkelek egyeltalán, nem hordok magassarkút, nincs műkörmöm, ezek szerint akkor én vagyok gáz 20 évesen? :D

Fura a világ!

2017. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!