Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SMINKES CSAJSZIK! SEGÍTSETEK!...

SMINKES CSAJSZIK! SEGÍTSETEK! Mi a véleményetek a Kyle Jenner replikakrol?

Figyelt kérdés
Kyle Jenner folyekony ruzst szeretnek rendelni eBay-rol de nem tudom meg leszek e elégedve a végeredménnyel. Ti rendeletek mar onnan? Es ha igen meg vitától elégedve vele? Es meg annyi hogy ugye ettől nem lehet kapni bármilyen mérgezést? Válaszotokat köszönöm!

2017. máj. 2. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A helyedben nem vennék. Sok botrány volt belőle mert ragasztó meg egyéb más káros anyagokat tartalmaznak ezek. Annyi olcsóbb verzió van szinte ugyan olyan színből inkább nézd meg ezeket a neten vagy a Rossman/DM be.
2017. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Én aliexpressrol rendeltem.

Es nekem nagyon tetszik, szine is allaga is jo.

Nagyon szepen megszarad es tartos.

2017. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebay-ről vettem 8liciten nyertem) és semmi gondom nem volt!

Lehet támadni,de szempillaspirálon kívül mindenem ebayról van és kutya bajom!Nem kell átáltalánosítani,ami az egyiknek nem jött be nem kizárt hogy másnak sem

Egy próbát meg megér

2017. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, aki nagyon jó replikákat fogott ki, pl. egyik vlogger darabját 3-4 ezer forintért vette, és a 10-ből kb. 2 nem volt jó, többi nagyon bevált. Viszont nagyon vacakot is ki lehet fogni, meg isten tudja, milyen összetevőkből áll :S Inkább vegyél valódi márkájú mattrúzst, aminél lehet tudni melyik cég csinálta, hol, mit tartalmaz. Sokkal biztonságosabb. Vannak hasonló színűek is, meg nagyon tartósak. Nekem Makeup Revolution folyékony rúzsom van, az is elég tartós, de sokkal tartósabb is van, 3-4 ezer forintért.
2017. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Alternatívaként tudom ajánlani a Lovely K-Lips-eket, ez a Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalmaz egy ajakceruzát és egy folyékony rúzst. Rossmannban kapható, 5 színben, 1300 ft darabja. Tényleg nagyon jók.

Van emellett aliexpress-röl kylei utánzatom, azzal is elégedett vagyok, xsak aggaszt, hogy nem ismertek az összetevői.

2017. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! <3
2017. máj. 6. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél replikát, mert nem tudod mi van benne és honnan származik, milyen körülmények közt, tele van-e fémekkel, baktériumokkal... Lehet hogy sokan kifognak 1-1 jót, de simán elkaphatsz gombás vagy bakteriális fertőzéseket, mindenféle allergiás reakciód lehet, begyulladhat a bőröd, szerintem senki ne kockáztasson... Nem beszélve arról hogy fogalmad sincs kit támogatsz azzal a pénzzel, mert már hoztak összefüggésbe drogkereskedőket is sminkutánzatok gyártásával. Rengeteg féle bevizsgált folyékony rúzs létezik, a kylie cosmetics nem egy nagy szám, de ha nagyon olyat akarsz inkább rendelj az eredeti oldalról vagy nézd meg krémmánián, jófogáson és vegyél olyantól aki tudja bizonyítani hogy eredeti a termék.
2017. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!