Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a fekete/söt...

Mi a véleményetek a fekete/sötétkék rúzsról?

Figyelt kérdés

Nem mindennapokra! És olyan ruhához, ami szintén nagyon sötétkék és fekete. Létezik olyan alkalom, ahova illik?

Csak kíváncsiságból kérdezem, egyáltalán nem sminkelek és nem ilyen "extrém" dolgokkal szeretném elkezdeni :D



2017. máj. 3. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En padlizsan lilat vagy sotet barnat szoktam sima hetkoznapokra
2017. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A padlizsàn lila lehet tényleg jobb ötlet ha kezdő vagy. Amúgy a fekete szerintem elmegy egy elegánsabb ruhához, de vigyàzz mert nagyon csúnya ha picit is lekopik
2017. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon dög olyanon, aki tudja viselni.
2017. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szep arcon, nagyon szep arcborrel jol mutatna. Maskepp nem.
2017. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leginkább csak fekete lányokon tetszik, rajtuk nagyon szépen mutat.

Igaz fehér embereken még csak emó és egyéb nagyon extrém stílussal kiegészítve láttam, az meg alapból nem az én világom.

2017. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a feketét és kéket kerülném, mert meleg tónusú világos bőrrel nem igazán passzol. Míg kreol vagy sötátebb bőrű embereknek sokkal jobban. Hétköznapokra kicsit erős. Viszont egy mély lila, amit ajánlottak, akárhétköznapokra is. Nem nyeli el az életet az arcról, mint a kék.

[link]


[link]

2017. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam hordani, főképp sötétlilát, vagy egy barnás, bordós árnyalatot. Kéket, feketét alkalmakkor, suliban pl. nem.
2017. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akihez illik azon kegyetlen jó, kell hozzá egy kis önbizalom mondjuk. Szerintem főleg ha világosab ba bőröd egy sötétvörös (olyan vámpírvörös vagy sötét vérvörös, esetleg lilás) árnyalatot próbálj ki, a tiszta fekete olyan... túl dramatikus.
2017. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem borzasztóan néz ki
2017. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Helló bár régi kérdés azért válaszolok. :D

Én személyszerint fekete rúzst csak koncertekre szoktam használni (nem meglepően rocker vagyok :D), de tényleg ocsmány ha lekopik szóval gyakran kell ellenőrizni. Hétköznapokra az említett sötét lila nagyon jó választás.

Üdv, 19/L

2017. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!