Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen rúzst vegyek a barátnőm...

Milyen rúzst vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Rúzst szeretnék ajándékba venni, sötétpirosat. Szóval a szín megvan, egy sötétpirosat biztos, de szeretnék e mellé venni még egyet. Nem tudom, mire kell ilyenkor odafigyelni, vagy hogy milyen márkát vegyek. Kell-e egyáltalán ennyit macerázni egy rúzzsal? Nem szeretnék nagyon olcsót venni, de azért bizonyos határokat se akarok túllépni. Igazából azt se tudom, mennyibe kerülhet kettő, jó minőségű rúzs.


Tudnátok márkákat mondani, esetleg ajánlani vmit?



2017. máj. 7. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha pontosan leírnád mi a keret, könnyebb lenne ajánlani.
2017. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Oké, figyelj rám. Én sokat sminkelek, úgy mondom ezt. Sminket csak akkor vegyél, ha olyan dologról van szó, amit magának nem tudna megvenni (ár vagy elérhetőség miatt), vagy nem szívesen venne meg (mondjuk az ára miatt). Tehát olcsó rúzst, amit magának is megvenne, ne vegyél.

Nyilván most tudni kéne, milyen értékben vásárol a barátnőd rúzst. Mennyi sminket hord, mit szeret.

Én szeretem a rúzsokat, de magamnak egy Chanel vagy YSL rúzst pl. nem vennék, mert drágállom, és inkább elköltöm másra azt a pénzt. De ha ajándékba kapnám, örülnék. Ezek 10-12 ezer forint körüliek. Vannak ennél drágábbak is mondjuk, de szerintem ez is sok egy rúzsért :D Ha drágábbat szeretné, válassz Tom Fordot, ha olcsóbbat, és nincs neki olyan, akkor mondjuk MAC-et.

Mondom, attól függ, általában mennyit költ ilyenekre. Annál te drágábbat vegyél, különben bármikor megvehetné magának is.

2017. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Két jó minőségű rúzs kb 12000ft ( ha a macben veszed). A maybellinnek is jó minőségű rúzsai vannak, és sokkal olcsóbbak ( 2 db együtt kb 5000ft) ennél olcsóbban én nem ajánlom, hogy vegyél rúzst.
2017. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez nagyon aranyos toled hogy ruzst szeretnel neki venni:) szerintem sokan nem mernek ilyen dolgokat venni egy lanynak,latszik hogy szerted;)
2017. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szuper. Igen, én a két rúzsra olyan 10-15 ezret terveztem, de lehet elsô körben csak egyet veszek neki, igy lesz neki mindenkeppen eloszor egy jot aztan kesobb egy masodik jot. A baratnom egyebkent barnasszoke haju, vilgos kekszemu. Fogalmam sincs mit mondjak meg el rola, a borszine feher, az arcan elegge vilagos a bor. Persze lattam mar falfeherebb arcu lanyt, de azert az o bore is eleg vilagos. Ha barmi van, ami meg segithet kerdezzetek, es bocsi az ekezetekert.

Esetleg milyen szint javasolnatok meg?

2017. máj. 7. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a MAC rúzst ajánlanám, 6 ezer Ft körül van, szép ajándék, de főként figyelmes nagyon Tőled! :)
2017. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mac rúzs. Egyértelmű. :P
2017. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem vennék látatlanban rúzst. Azt az ember még magának is nehezen vesz. Nem akarsz inkább utalványt venni neki?
2017. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!