Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dm-ben kapható sminktermékek...

Dm-ben kapható sminktermékek közül mit ajánlanátok, mik azok, amik nektek beváltak?

Figyelt kérdés

Ilyen sima mindennapi sminkre keresek termékeket, csak sajnos nem nagyon tudom hogy mit érdemes/nem érdemes megvenni.

A válaszokat előre is köszönöm :D



2017. máj. 11. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Régebben szerettem az Essence termékeit, a szemhéjpúderek jók, meg spirálból is van, ami jó. Amiben én most csalódtam, az Essence szemöldökceruza, meg a szemöldökpor. (Szőke). Egyszerűen nem fognak... (nekem meg muszáj, mert nincs szemöldököm, viszont a Rossmann saját márkás RL szemöldökceruza nagyon jó.)

Essence-nek volt átlátszó hengertartályos alapozója, bár egy ideje nem látom, azt szerettem.

2017. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem krémmmánián nézz szét. ott sok véleményt tudsz olvasni szinte az összes drogériás termékről.
2017. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az essence por nekem sem fogott, pedig krémmánián áradoztak róla, úgyhogy vettem még egyet, miután befestettem a hajam és a másik színben kellett, hátha csak rosszat fogtam ki. De nem.

Viszont a szemöldökspirálját imádom.:D

(szemöldökceruzában nekem, ami dm-ben kapható, a maybelline brow satin vált be)

Szempillaspirálból igazából én a rossmannban kapható Lovely Curling Pump Up-ot ajánlanám, de ha az nincs a közeledben, akkor a Loreal Butterfly is hasonló kinézetet eredményez, viszont a Lovely-s fényévekkel olcsóbb.


Én igazából csak szemöldököt csinálok, max szempillaspirált, szóval alapozó, pláne korrektor terén nem vagyok járatos.:D Dee a régebbi Bourjois alapozó nekem megfelelt.


Ha esetleg az ajkaidat is akarod kicsit élettel telibbé varázsolni, akkor tudom neked ajánlani a max factor ajakceruzáját 14-es Brown 'n' Nude színben. Eszméletlen szép és visszafogott.:)

2017. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat :D
2017. máj. 23. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább azt írom le, ami nem vált be, az rövidebb. Semmiképpen sem ajánlom a She, Miss Sporty és az Alverde márkát. A She és a Miss Sporty tipikus filléres márkák, és soha semmi nem tetszett, amit onnan vettem. Az Alverde márkáért pedig régebben odavoltam, mivel természetes alapanyagokkal dolgozik, de sajnos a sokadik termék után kellett rájönnöm, hogy egyáltalán nem válnak be (legalábbis nekem).


Akkor már inkább fizess kicsit többet a jobb minőségért, mivel egyáltalán nem mindegy, hogy mit kensz az arcodra.


Így leragadtam a drágábbaknál: Loreal Paris, Max Factor és Bourjois, viszont az újabban megjelent (nem drága) Trend it up is nagyon tetszik. A megfizethetőbb márkák közül még a Rossmann-os Catrice és Essence is jók.

2017. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!