Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete hajúak, ti milyen...

Fekete hajúak, ti milyen színű sminkeket és rúzsokat használtok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barna hajam van de szerintem fekete hajuaknak a bordo all a legjobban vagy valami nude barna de mondjuk az kinek nem all jol? :)
2017. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fekete hajúak a legszerencsésebbek.

Kék szemceruza, lila, zöld minden megy a szemre. Szájra (persze összeillően a szemmel) a pirosnak/vörösnek minden árnyalata, valamint halványabb és élénkebb színek is. Egyik volt gimis tanárom vállalt már be kék rúzst is kék szemceruzával/szemhélypúderrel eszméletlen jól állt neki. Én most jelenéeg sötétszőke vagyok de voltam már fekete. Tényleg minden megy hozzá, úgy sminkben mint öltözetben. (21/L)

2017. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2017. máj. 16. 20:29
 4/7 Metionin ***** válasza:
Sima fekete szemceruzát, fekete vagy kék spirált, néha ezüst szemceruzát, emellett szeretem a sötét, matt rúzsokat, van lila, piros és bordó. Mondjuk nekem kék a hajam egy része, emiatt bizoyos esetekben a kékhez is kell nézni, hogy hogy állnak a színek (pont az arcom két oldalán és az alján kék).
2017. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon-nagyon-nagyon sötét hidegbarna hajam van, sokan feketének nézik, tehát elég közel állok a feketéhez.

És emellé világos, olyan bőröm, ami sem túl rózsás, sem túl meleg árnyalat, de picit jobban ellendül a meleg irányába.


Én szinte mindenféle színcsaládból kenek magamra színeket egyébként, mert sztem mindenből meg lehet találni azt, ami jól áll, plusz elég változatosan szeretek sminkelni.


De amiket nagyon szeretek:

- rózsás, barnás vagy mályvás világos natúr színek

- bordó, sötétebb bogyószínek (ezeket alkalmakra)

- középrózsaszín (sem túl hideg, sem túl meleg)


Szemre meg kb. mindenfélét... gyakran csak egy tusvonalat húzok vagy szemcerkázom, ha sietek (fekete, barna, sötétzöld, sötét- vagy királykék, bordó, sötétlila), de szemfrstésnél leginkább földszíneket, bronzos-barnás színeket, szürkésbarnát és zöldet. Néha lilát, kéket, rezes színeket is, bár azt inkább alkalmakra.

2017. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. vagyok


Ja és a piros sok árnyalata is jól állna, de azt én nem szeretem magamon, személyes ízlés.

2017. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi neked is :)

nekem kreol bőrőm van, így sok szín kiesik :)

2017. máj. 18. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!