Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten melyik piercingest...

Budapesten melyik piercingest ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A köldökpcmet 2x kellett szúrni, mert bár mindenki a Westendet ajánlotta, ferdén is rakták, meg szerintem nem orvosi fémből, így sokáig szenvedtem vele, lassan gyógyult, és be is gyulladt többször a gyógyulás után is. Így kivettem, pár nap alatt összeforrt, és mentem a Mammutba újra csináltatni, ahol kérdezték, hogy hol csináltattam az előzőt, mert ferde volt (még látszott a nyoma). Mondtam, hogy a Westendben, csodálkoztak is, hogy ők pedig jók szoktak lenni.

Szóval most nem tudom, hova menjek, nyelvpc-t szeretnék csinálni, ami jóval rizikósabb, mint a köldök, és ha rosszul csinálják, feleslegesen szenvedek... Plusz nem szeretném újralövetni megint, és újra végigmenni az egész gyógyulási folyamaton. A Mammutban elég kicsi volt a hely, és nem voltak túl kedvesek ("Jaj mit izgulsz már, nyugodj már le"), de legalább jól csinálták... A Westendben viszont tapasztaltabbak elvileg, hiszen sokkal többen járnak oda, jól megy az üzlet, nagyobb is, stb.

Kérlek ajánljatok nekem olyan helyet, amiben nem fogok csalódni! Ha Nektek is nyelv pc-tek van, és van bevált helyetek, az a tanács lenne a legjobb! Köszi!



2017. máj. 25. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Akárhova, de ne a Westend-tattoo-ba!!! Továbbá a többi plázahelyet is kerülném. Tele van a város sokkal jobb helyekkel :) Invictus, swastika,...stb
2017. máj. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, rákeresek :)
2017. máj. 26. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
swastika, komáromi geri
2017. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!