Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeplőket hogyan lehet kiemelni?

Szeplőket hogyan lehet kiemelni?

Figyelt kérdés
Sminkelési technikákat illetve arckrémek neveit szívesen fogadom :)

2017. máj. 28. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiemelni sztem elég nehezen lehet. Amit én tudnék javasolni:

- világvörös haj :) (vagy hasonló színű haj, mint a szeplők)

- nem magas fedésű alapozó (a legjobb a semmilyen, ha szép a bőr, ha meg kell, akkor inkább színezett hidratáló)

- hasonló árnyalatú rúzs, mint a szeplők

- a nagyon brutális, hangsúlyos szemsminkek (most tényleg a nagyon sötét, csont fekete teljes szemes sminkről beszélek), ajaksminkek sztem elveszik az arcról a figyelmet.

Vagy nagyon lágy, natúr színekkel dolgozz, vagy inkább a szemedet hangsúlyozd, mert az közelebb van a szeplőidhez, gondolom. A legjobb pl. az, ha csak simán sok szempillaspirált használsz, alkalmakra meg egy nem túl erős füstös smink. Esetleg szeplőszínű szemhéjpúder.

- ha pirosítót szeretnél feltenni, ne a szeplőiddel megegyező színt használj, mert azzal csak eltünteted őket. Inkább élénkebbet, csak az arc oldalán, és jól eldolgozva.

2017. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is egy jó, de hosszadalmasabb módszer, hogy világosbarna szemkontúrceruzával megerősíted őket egy vékony alapozás után.
2017. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!