Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet olyan nyakláncot...

Hol lehet olyan nyakláncot venni, ami rajta van a nyakon, (legtöbbször alsó részénél) ;vagyis nem lóg le?

Figyelt kérdés
Mindenhol keresem de nem találom sehol se. Pedig egyre több embert látok olyanban. Csak interneten lehet rendelni, vagy boltban is lehet kapni? Kérlek, segítsetek.

2017. jún. 8. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Choker a neve. Én sok boltban láttam, meg az ebay/aliexpress is tele van velük, ha van bankkártyád, szerintem nyugodtan rendelj onnan, mert nagyon olcsók.
2017. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb ékszer-, bizsuboltban lehet kapni.
2017. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Choker néven keresd, ebayen fillérekért van egy csomó de mindenféle boltokban is kapni a kínaiktól a plázaboltokig.
2017. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyben is rengeteg helyen elérhető. C&A, H&M, Bijou Brigitte, Claire's és még hosszan sorolhatnám. :) A legtöbb helyen még választék is van.
2017. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!