Highliter használata?

Figyelt kérdés

Van highliterem, mert egy kontúrozó palettában van ilyen csillogó árnyalat is, de én nem használom. Próbáltam, de nekem nem megy. Most őszintén, ha felteszitek nem néz ki hülyén nappal? Nem sok ez egy kicsit? Nem túlzás, ahogy csillog a bőrön a napsütésben? Nem estére való ez?

Régóta és minden nap sminkelek, de eddig ez az egy termék, aminek nem látom értelmét.

Tudok hová kell feltenni az arcbőrön, de szerintem ez már túlzás... esetleg egy bulis esti sminkhez oké.

Vélemény?



2017. jún. 15. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rossz minőségű az a highlighter, vagy nem tudod használni. Egy jó minőségű termék nem csillog, hanem hidratált hatást kelt, mintha olajtól vagy víztől fénylene a bőröd. "Dewy skin"-re keress rá.

Azzal viszont egyet értek, hogy amit a többség művel a highlighterrel, az vmi katasztrófa. Sokan már pirosító helyett is ezt használják, mintha a riói karneválról jöttek volna:D

2017. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is vannak erősebbek és természetesebbek. Olyat válasz ami nincs tele csillámokkal. Szerintem nagyon szép természetes hatást is ellehet vele érni. Én is használok mindennap, szerintem nagyon feldob, és természetesebbé is teszi a sminket ha jól használod.

Alapból smink nélkül is van egyfajta fénye a bőrnek, ugyanúgy, ahogy vannak árnyékos részei is. A kontúrozó palettát se azért használja az ember mert jól néz ki, hanem mert az alapozó használata után muszáj visszaadni a bőrnek az árnyékos részeit, hogy ne legyünk porcelán babák, ugyanúgy ahogy a bőr fényét is. Csúnya tud lenni a teljesen matt arc, nagyon természetellenes.

Szerintem mindenképp szerezz be hétköznapra egy lágyabb fényűt. És fontos jó minőségűt választani sajnos, mert a gagyik 2 perc múlva már el is tűnnek.

2017. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a NYX duochromaticot snow rose árnyalatban! Természetes, dewy finish, tartós, megbízható márka!:)
2017. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Makeup Revolution kontúrozó palettában van a 3 highliter árnyalat. Abból 2 nem annyira csillámos, de nekem túlzás, ha felteszem az arcomra :(

[link]

2017. jún. 16. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Highliterből is van por állagu, és van krémes allagu.

Van az essence márkájuban nedves hatásu szintelen.

De vannak csillámpigmentesek is..

Kinek milyen tetszik, egy kis highliter arc csontra,kupido vonalra nem árt.

De nappal én se szeretek tulzasba esni nekem is kicsit fura de igyekszem eldolgozni.

2020. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!