Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A tragus-piercing, vagy a...

A tragus-piercing, vagy a köldök piercing fáj jobban?

Figyelt kérdés
Tragus piercingem van ,és annyira nem fájt amikor csinálták mert alapvetően magas a fájdalom küszöböm,szóval jól bírom a fájdalmat,és pár hónap múlva fogok csináltatni köldök piercinget ,és kiváncsi vagyok melyik fáj jobban,bár magától a fájdalomtól nem tartok.Meg állítólag a legfájdalmasabb piercing a tragus,de nekem annyira az se fájt,szóval ti mit gondoltok?

#piercing #köldök piercing #tragus-piercing
2017. jún. 15. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos bár nekem nincs tragusom,de van helixem, forward helixem, inner conchom, és pár napja industrialom is, azt mondanám ezek sokkal rosszabbak voltak mint a köldök pc (bár ezek sem fájtak). Talán a legkevesebb gondom a köldök pcvel volt ..(van még egy septumom amúgy)
2017. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem zsibbasztották és így olyan volt mintha a forró radiátornak nyomnád a hasad kicsit. Utána gáz mert a köldököd környékén sok izmot használsz, 4 hónapig nem tudtam hátra dőlni mert húzódott, egy hétig pedig hajolni mert fájt, köztudottan lassan gyógyul.
2017. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy 10-es skálán kb. 4-es. Simán kibírható, pedig én nem bírom a fájdalmat. Csak pár másodpercig rossz, amíg átszúrja meg amikor kihúzza a tűt.
2017. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!