Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercingnel lehet...

Industrial piercingnel lehet vadhus? 18 eves kor alatt kell szuloi nyolatkozat vagy helytol fuggo?

Figyelt kérdés
17 eves leszek osszel es ez lesz az elso pc-m. Javaslatokat es tanacsokat szivesen fogadnek!:)

2017. jún. 16. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem helix-em van, pont tegnap visitottam oromomben, mert vegre nagyon szepen megszokta a fulem. Igen. Lehet vadhus! Nekem is volt. Az orromon is, de ott nagyon pici, megis fajdalmas. Tetran, kamillas borogatas, alkohol, szepen mindennap ketszer kenegetve,tisztogatva levitte, es (lekopogom) nem jott vissza azota, es hamarosan megyek csereltetni karikara.

Mindenfelekeppen kell szuloi beleegyezes, normal szalonban nem tudsz kibujni alola.

Azt viszont jol gondold meg, hogy van-e fajdalomkuszobod es turelmed vegigszenvedni par honapot. Foleg, hogy az industrial 2 lyukkal jar..:D

Ha bp-i vagy ajanlom a westendit, gyors, normalis es nagyon kozvetlen a piercer srac (akinel voltam).

2017. jún. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, nekem az orromon volt, az industrialomon sosem.

Igen, normális helyen kell, tőlem nem kértek 3-4. fülcimpa lyukhoz mert ha az első 2-t engedték akkor már mindegy de pl egy helixhez kellett volna.

2017. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy engem is riogattak az industriallal hogy úúú de fáj a 2., nem vészes, oké persze fáj de gondolj bele hogy 3 másodperc fájdalom és évekigl esz egy szuper piercinged, én is agonizáltam aztán mikor adta a srác a tökrüt mondtam hogy "teljesen megérte"

Ha van rá lehetőség szurasd titán ékszerrel, 3. napon tudtam aludni rajta óvatosan, nemesacél szárnál ez 2 hónap volt, titánnál 2 hónap után már cserélni tudtam.

2017. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg pc-m van, nekem csak az industrialnál nőtt vadhús. Kezelgettem, így eltűnt. Szülői biztosan kell ha olyan helyen csináltatod, nekem itthonra nem kellett magamnak :D
2017. jún. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!