13 évesen piercing?

Figyelt kérdés
Szeretnék piercinget (fül),mert a kedvenc bandám legtöbb tagjának is van pcje(tetszik is régebb óta a piercing téma)..Valamint ezzel is szeretném kifejezni,hogy szeretem őket:). 18 éves korom után tetoválást is szeretnék,de ez egyenlőre még odébb van.:D A kérdésem az lenne,hogy szerintetek korai-e 13 évesen megcsináltatni? Anyukám nagyon ellenzi,2x annyit fizetett volna,csakhogy ne csináltassam,de nem tud lebeszélni.. Mégis megengedte,nehogy titokban csináltassam,valami olcsó,de nem steril helyen.(bár nem telne ki tőlem) Viszont az,hogy ennyire ellenzi kicsit elgondolkodtatott. Apám ki is gúnyolt,hogy "hát roh@dt csodásan fogsz kinézni".. Kicsit elbizonytalanított,és elvette a kedvem az egésztől. Szerintetek érdemes megcsináltatni?
2017. jún. 18. 13:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
a füledben akarsz hordani egy számítógépet, te zsigerzacskó fejű? (pc)
2017. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Értékelem a poént:D De azért normális válasznak jobban örülnékxd
2017. jún. 18. 13:52
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Csináltasd ha tényleg tetszik neked,de akkor saját pénzből

Azzal ne foglalkozz ki mit gondol róla,neked kell hogy tetszen

Ha meg megunod legfeljebb kiveszed és kész,nem tetkó ez hogy egy életre szóljon

Én is túléltem ezt a korszakom és egyik piercing nyoma se látszik,szerencsére tudták a szüleim is hogy felesleges emiatt családi vitát generálni,ajakpiercing pl kemény 4 napig tartott,ha megtiltották volna biztos csak azért is legalább 4 hónapig hordtam volna :)


Bár én magamnak szúrtam mindent steril branüllel

2017. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ c:. Akkor megbeszélem anyummal,jövő hónapban zsebpénzből megcsináltatom!
2017. jún. 18. 13:58
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

amúgy első vagyok:

szerintem a fülben lévő pc amúgy nem igazán számít piercingnek, ezzel az erővel akár a fülbevalóra is mondhatnánk ezt. :)

2017. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

A második vagyok


Amúgy se kértem engedélyt egyik piercingemhez se,nem értem te miért szeretnél anyudtól,hogy nemet tudjon mondani?

A te testeddel azt csinálsz amit akarsz,nehogy már ő mondja meg hogy milyen piercinged,hajad,ruhád stb. legyen

2017. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

13 évesen még szülői beleegyezéssel sem csinálják meg normális helyen

Aidses meg hepatitises nem akarsz lenni, ugye, hogy valmi sufnituningban megcsinálják?

2017. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem mellesleg, ha valaki a 13 éves gyerekemnek piercinget szúrna, az hamar a fogdàn lenni, mert kiskorú sérelmére elkövetett súlyos testi sértésnek minősül és tuti rendőrt hívnék.
2017. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Lol,hát szerintem meg szúrnak:D. Nagyon kicsi városban élek,legalább 2-3 helyen szúrnak,ami normális hely.:) Az iskolában rengeteg embernek van,nálam kisebbeknek is,sőt több is,vagy akár köldök/nyelv. Miért,akkor a fülbevaló is ez a kategória szerinted?:D Súlyos testi sértés? Hát te tudod:o. A kérdés nem a véleményed volt a pcről:c
2017. jún. 18. 16:42
 10/22 anonim ***** válasza:

Szép kis szülő lehetsz 75%-os,rendőrt hívnál egy piercingesre..gratulálok

Ezért szúrtam én magamnak,mert pont az ilyen szülők balhézása miatt nem szúr sok piercinges beleegyezés nélkül 16 év alatt

De fül nem olyan vészes,bemész gyógyszertárba vagy gyógyászati segédeszköz boltba és kérsz egy szürke vagy narancssárga (piercing beleférjen az a lényeg) branült (180-200 forint) belehúzod a piercinget és áttolod a füleden,nem egy nagy dolog..

2017. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!