Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik hajszinezot ajanlanatok...

Melyik hajszinezot ajanlanatok a hajamra? Tobb lent⬇

Figyelt kérdés
A hajam gesztenyebarna a L'oréal Coloristara gondoltam. De állítólag van olyan haj, amit az sem fog be! És ettől félek, hogy az enyémet sem fogná be, és nem szeretnék ennyi penzt kidobni az ablakon, köszönöm aki segít szép napot nektek!

2017. jún. 25. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

De állítólag van olyan haj, amit az sem fog be


Igen ami nincs szőkére leszívva azt nem fogja befogni. Gondolom ezalapján jött a vélemény hogy a sok nagytudású rákente a barna hajára majd csodálkozott hogy semmit nem csinált a hajáv. Ezesetben a tiédet se fogja befogni ha csak nem szivatod le szőkére.

2017. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy láttam ennek a coloristanak van egy szőke festéke is ami direkt azért van,hogy szebben befigja a szín amit valasztasz
2017. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszonom szepen mindkettotoknek kedvesek vagytok hogy valaszoltatok, masodik, azt lattam, de nem szeretnem leszivatni a hajam mert az csak akkor jon ki ha befestem a hajam es nem szeretnem leszivatni mert meg nem. Is engedik a szuleim se stb...
2017. jún. 25. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 az edzőmnek (nálam 2 èvvel idősebb) alapból szőke a haja be akarta festetni de nem fogta meg a haját a festék


A kérdésre válaszolva: sajnos nem tudom hogy milyen festéket használt de a #1 nek mondom hogy attól még hogy kiszőkítik/leszívják a hajat nem biztos hogy megfogja a festék


Sajnálom hogy nem tudtam segíteni :(

2017. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
attól függ, milyen színre gondoltál. nyilván a világos rózsaszín nem fog benne maradni, de esetleg egy sötétebb szín már működhet. :) egyébként a hátulján rajta van, hogy milyen hajszínre való.
2017. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!