Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen őszi parfümöket ajánlan...

Milyen őszi parfümöket ajánlanátok egy 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Szeretek zsebpénzemből nagyobb összegeket áldozni parfümökre és jó lenne valami idén őszre főleg a Niche márkák kínálatából. Nem vetem meg a kissé feminin illatokat sem, olyanokat javasoljatok amiből szerintetek megérné mintát rendelni és kipróbálni vásárlás előtt.

2017. júl. 2. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van rá lehetőséged, menj be valami parfümöt árusító boltba (Douglas, DM, stb.), aztán szagold őket végig, mivel te fogod magadon érezni egész nap, elsősorban neked kéne tetszenie az illatának. Aztán mehet a mintarendelés (vagy észrevétlenül fújd magadra a boltban), hogy érezd, hogy a bőröddel reakcióba lépve milyen, bírod-e egész nap szagolni.
2017. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En a helyedben a pasimtol kerdeznem, melyiket szereti rajtam. Ha esetleg megsem lennel meleg, javasolnam hogy a kevesebb tobb elve menten NE fujj magadra nagyon tomeny illatokat, mert nem biztos hogy a kivant hatast ered el vele.
2017. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Prohardveren van egy parfümös topik, ott tedd fel ezt a kérdést, az itteni válaszolók szerintem azt se tudják mi az hogy niche.
2017. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gyula1971 ***** válasza:
Hát van egy Pesti srác 45-éves minta gyűjtő ad is el. ha adsz elérhetőséget priviben akkor továbbítom. Amúgy listája is van, niche és designer illatokból.
2017. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!