Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A megritkult szemöldök amit...

A megritkult szemöldök amit főleg a szemöldökre szánt sminkek okoznak visszanőnek, vagy visszafordíthatatlan?

Figyelt kérdés
Régen mindig ceruzával festettem a szemöldökömet. Amúgy sincs vastag szemöldököm, sosem szedtem, de szerettem volna vastagabbat és intenzívebbet,ezért szemöldök ceruzát használtam. Viszont egy idő után a végénél és középen megritkult. Azóta csak port használok. Visszanőhet?

2017. júl. 20. 16:44
 1/2 anonim válasza:

Nem visszafordíthatatlan. Lehet venni a drogériákban szemöldökápolókat. Vagy esetleg nézz szét a notino oldalán is, ott is vannak direkt szemöldökre fejlesztett ápoló termékek.

Ha mindenképpen sminkelni szeretnéd a szemöldököd mindig figyelj arra hogy alaposan lemosod a nap végén, mert nyilván nem tesz jót neki. :)

Állítólag, ha hagymával dörzsölöd a szemöldököd gyorsabban nő.

Remélem tudtam segíteni.

2017. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ricinusolaj is nagyon jó, nekem bevált
2017. aug. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!