Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti hogy mentek a strandra?

Lányok ti hogy mentek a strandra?

Figyelt kérdés
Felkotitek a hajatokat kisminkelitek(persze vizalloval)magatokat es napszemcsi vagy mi?

2017. júl. 21. 17:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Haj felkötve, vagy kontyba, smink nélkül, és szemcsi
2017. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A hajam copfba fogom, egy minimális korrektort szoktam tenni a szemem alá, mert sajnos nagyon karikás a szemem, más sminket nem használok. Napszemüveg mindig van nálam.
2017. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem, hogy strandra mi a pitshának kell smink? :D

Vízbe mész, napozol stb. Tök felesleges.


Na de vissza a kérdésre.:

Én copfba fogom a hajam vagy kontyba, napszemcsi, bikini, meg néha strandkendő a derekamra, ha lófrálunk strandon kívül vmerre :)

20/l

2017. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
konty, zero smink és napszemüveget is csak ritkán veszem fel ne hogy azzal kapjon meg a nap
2017. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem sminkelem magam a strandokra, teljesen felesleges. Bármennyire is mondják, hogy vízálló smink stb, úgyis lejön, ha csak párszor meríted be a fejed víz alá.

És kiengedett hajjal szoktam menni napszemüvegben, mert kb egész végig csak úszkálok, napozok vagy ülök a vízben, kinőttem már ezt a csúszdázás dolgot :D

2017. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Smink nelkul (max a szamra) nekem mindenki azt mondta hogy a strandra nem szabad sminkelni, a hajam kibontva van, mint kb mindig, igy nekem sokkal jobb, mar mindent kiprobaltam de a gumi kilazul meg beleakad... kontyba meg magasra kotni nekem egy evezred es rohadt kenyelmetlen (nagyon hosszu es dus hajam van) (egyebkent a fonas is jo megoldas) es igyisugyis vizes lesz :D
2017. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Meg utolso: ja es viszek fesut azert a strandra, amin van par hajgumi :D
2017. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csak vízálló szempillafesték és vízálló matt folyékony rúzs. Hajam felkötve, de mivel úgyis a víz alá esz a rossebb, totál mindegy. A szemem néha picit elkendőik, de nem durván, a szám meg smink lemosóval alig jön le, szóval az on fleek végig. Egyébként volt, hogy tettem vízálló zselés szemhéjtust is, csak az ilyen mocsingos izé lesz ha víz éri, szóval azt nem ajánlom.
2017. júl. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hajamat általában vagy copfban vagy kontyban hordom strandon.Sminkelni egyáltalán nem szoktam strandra.Valamelyik napszemüvegem pedig mindig nálam van strandon kívül is.
2017. júl. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Aki szeretne még nyugodtan irhat.
2017. júl. 22. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!