Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket javasoltok?

Milyen sminket javasoltok?

Figyelt kérdés

Mennék strandra, de a szemöldököm (főleg a bal) sajnos nagyon ritka. Szemöldökport szoktam használni, de azt a víz szerintem simán leszedi.

Ha vizallo szemoldokceruzaval csinálom meg, az mennyire lenne tartós? Vagy van valamilyen egyéb ötletetek?



2017. júl. 21. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne merülj sokat víz alá plusz ne törölgesd az arcod vizes kézzel, és meg fog maradni a szemöldökceruza
2017. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szemöldök henna! ;)

Fekete es barna színben is van. En azt használok, igy nem kell naponta felkenni stb stb, es nagyon tartós! :)

2017. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vízáló zselés szemhéjtus (barna színben) vagy egy sötétebb barnás színű matt vízálló rúzs (én multkor a kylie jenner másolat rúzsommal csináltam meg strandra és fennmaradt végig) (ebayről rendeltem amúgy, de az nem ér ide hamar és láthatóan sürgös neked) Szóval a zselés szemhéjtust tudom javasolni.
2017. júl. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van tartós szemöldökfesték, kb 1 hétig tart, Arénában lehet kapni pl.
2017. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!