Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet ilyet? Láttam vidiket...

Lehet ilyet? Láttam vidiket hogy kókusz olajból meg zsírkrétából rúzst csinálnak. A kókusz olaj helyet nem lehet testápolót vagy baba olajat használni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, a kókuszolajban pont az a jó hogy hidegen megdermed kb rúzs állagúra plusz a testápoló nem bíiztos hogy annyira jól bírja a melegítést.
2017. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor gondolom a baba olaj se jó?
2017. aug. 5. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó. 1000 Ft a kókuszolaj, főzhetsz vele, kenheted hajra, bőrre stb. Szóval elég sokoldalú, megéri. Szerintem inkább vegyél kókuszolajat, mert a másik 2vel nem fog összejönni, max ha nem válik be eltudod 1000 féleképpen használni.
2017. aug. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és a hajnak jót tesz?
2017. aug. 6. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen jót!
2017. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt a "zsírkréta- kísérletet" egyszer elvégeztem, aránylag jó volt! Na de figyelem, olajpasztellkrétát ne használj zsírkréta helyett, mert akkor az eredmény egy csomós f....ssantás lesz!

Amúgy én is testápolót használtam erre!

2017. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!