Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánlotok...

Milyen alapozót ajánlotok nagyon fehér bőrre?

Figyelt kérdés
A catrice 05 árnyalata már túl sötét nekem és próbáltam már pár drogériás alapozót szóval valami olyat keresek amit netről lehetne rendelni és folyékony nem stick és krém.Remélem tudtok nekem segíteni.Az ár az lehetőleg 10 ezer alatt legyen.A válaszokat köszönöm:)

2017. aug. 13. 20:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzáteni,hogy zsíros a bőröm.
2017. aug. 13. 20:58
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a L'oreal-nál! Nekik biztosan van nagyon világis színűk. Infallible Pro Matte 24hr alapozóból a 101-es nagyon világos és zsíros bőrre van.
2017. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fehér bőröm van, az egyetlen ami nagyjából az én színem és megfizethező az az amit a 2-es válaszoló ajánlott. Ami a drágábbik fajta, az a Lock-it Liquid Foundation Light 41 Kat Von D-től.
2017. aug. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2017. aug. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!