Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm vélemények?

Műköröm vélemények?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a műkörömről?Volt már nektek?Ha van légyszi küldjetek képet.Ha nincs,miért?

2017. aug. 14. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt még. Én igazából nem is szeretnék, mert csak idegesítene. Szép, hosszú, egészséges a sajátom, azt lakkozom. Másokon sem tetszik, de az meg már nem az én dolgom.
2017. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
32%
Borzalmas. Tönkreteszi a körmöket. Persze ez mindenki saját dolga, az enyém még amúgy is olyan semmilyen... Könnyen törik. Nem akarom még jobban odavágni.
2017. aug. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egyszer, mert rágom a körmöm és le akartam szokni róla. A lehető legrövidebb volt, géllel építve, szolid színben. Az elején nagyon fura volt , de nem kellett oyan sok idő hozzászokni, viszont írni és rajzolni hosszabb idő után se tudtam vele rendesen:D (nyáriszünetben volt 12. után szóval annyira nem is kellett írjak, rajzolást meg 2 hétig hanyagoltam miatta) Nem tette tönkre a körmöm, nem csiszolta meg durván a körmös. Utána egy darabig hosszabb körmöm volt, aztán sajnos visszatértem a tépkedéshez, rágáshoz, szóval most megint nincs. Azért nem csináltattam újat, mert akartam rajzolni, meg írni, meg annyira nem is tetszik magamon a műköröm, nem illik hozzám. Egyszer majd lehet megint csináltatok, hátha leszokok vele véglegesen a körömrágásról, ki tudja.
2017. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Várok még
2017. aug. 14. 17:20
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Szia :D

Nekem egyszer volt eddig, és nagyon szép volt, nem túl hosszú, éppen csak túlért a saját körmömön, és világos rózsaszín volt. Imádtam:D Viszont amilyen jól nézett ki, annál nehezebb volt a mindennapi dolgaimat csinálni vele. Igaz csak nagyon kicsit volt hosszabb a megszokottnál, de már nehézséget jelentettek a legalapvetőbb dolgok, mint pl. egy üdítő felbontása vagy egy chips kibontása. :D Sőt hajmosásnál is éreztem, hogy fáj tőle a fejbőröm. Egyébként szerintem még fogok kísérletezni, kíváncsi vagyok hogy állnának a különböző színek formák. :D Amúgy akinek még nem volt műkörme, annak ajánlanám a felragasztható körmöket, Rossmannban, DM-ben lehet kapni 2000 Ft körül. Csak simán felragasztod, és olyanra fested amilyenre akarod.:D És ha valakinek nem tetszik, 2-3 nap után simán le lehet szedni.

2017. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem kb. november óta van folyamatosan. Kocka alakú, csak egy picit nyúlik túl az ujjbegyemen, tehát abszolút szolid. Általában a színük is visszafogottabb pl. pasztel, mélybordó, nude vagy francia, de volt már sellőporos is, ami szerintem nagyon jól tud kinézni (képet max. a jelenlegiről tudnék küldeni, de már le van nőve, pont most megyek majd körmöshöz). Én a kezdetektől fogva imádom mert nagyon tetszik, szerintem nagyon szépek. A saját körmöm borzasztóan gyenge, nem lehet normálisan megformázni sem mert elhajlik, beszakad és emiatt nem is szép...viszont nekem mindig tetszettek a lakkozott körmök, de a sajátomat nem tudtam megcsinálni ezért inkább elmentem egy körmöshöz és azóta is járok. Egyáltalán nem zavaró, nem kényelmetlen, nem akadályoz semmiben sem, tehát mindent ugyanúgy meg lehet vele csinálni (szerintem max. egy extrémebb formánál vagy hosszúságnál lehetnek ilyen problémák). Egy jó körmös szépen meg is tudja úgy építeni, hogy természetesnek látszódjon, a többi (forma, hossz, szín, díszítés) meg már egyéni ízlés kérdése.
2017. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolai ballagásom óta van folyamatosan géllak rajta,ha valaki nem ismerné olyan mint egy zselés műköröm,csak nincs rajta zselé,viszont ugyanúgy reszelni kell a felületét,és ugyanúgy UV lámpával köt csak meg.

Szeretem,mert havi egyszer elmegyek,megcsinálja a körmös,és egy hónapig nincs rá gond.

Bármit tudok vele csinálni ugyanúgy,egyáltalán nem volt furcsa már az első alkalom sem.

2017. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz,Ízlések,és pofonok,én szeretem a műkörmöt,gél lakkot.Szerintem tud nagyon szép lenni
2017. aug. 16. 11:31
 9/13 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

akik miatt le lettem pontozva 66%-ra azoknak a témához kapcsolódva kívánom, hogy tőből törjön le az összes műkörmük. :)

2017. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
*5 : XD én nem pontoztam le senkit,és nincs is műkörmöm
2017. aug. 16. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!