Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált ajánlotok? [Dúsítás, kicsit hosszabb pillák]

Figyelt kérdés

16 éves leszek szeptemberben, de nem igazán szoktam sminkelni magamat, viszont szívesen kipróbálnék egy jó szempillaspirált, de nem tudom, milyen lenne a legjobb márka terén ere a célra. Szeretném, ha a hatás természetes legyen -eleve suliba lenne-, dúsítson és egy kicsit tűnjenek hosszabbnak a pilláim. Szóval semmi extra. :) Az ár 4000-5000 alatt legyen -bár nem tudom, mennyire megoldható, ha jó minőségűt akarok.

Örülnék, ha megosztanátok a tapasztalataitokat ezen a téren. ^^ Pl. mennyire tartós, miért ajánljátok az adott terméket, márkát stb.

Előre is köszönöm!



2017. aug. 14. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, 2 szempillaspirált tudok ajánlani, amiket én már lassan fél éve használok. (Egyébként ezekről már egy másik kérdésnél írtam).

Az egyik az Essence Lash Princess, ami dúsítja, hosszítja, és szétválasztja a pillákat. A Rossmannban vettem kb 1000 Ft-ért.

A másik a Lovely Pump up, ami szintén szétválaszt, dúsít és hosszít. Nem emlékszem pontosan mennyibe került, de max egy ezres lehetett.

Ha a kettőt egyszerre használod garantált a műszempilla hatás. :D Nekem se akarják elhinni, hogy ezek a saját pilláim.:)

Amúgy ne rémisszen meg, hogy ilyen olcsó ez a két termék, mert simán verik a magasabb árkategóriájú termékeket is. Volt már több ezer forintos spirálom, de közel sem volt olyan jó, mint ezek. :D

2017. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem most a Catrice Glam&Doll False Lash spirál (világoslila tubusosÖ a kedvencem, bár nekem alapvetően dús, sötét, ívelt pilláim vannak, így rajtam néha tök máshogy hatnak spirálok, mint másokon (a Lash Princess az én pilláimon oltári ronda hatást eredményezett pl... a Lovely Curling-et viszont anno szerettem, de a Glam&Doll jobb). Amúgy a Catrice spirál sztem olyan 1300 Ft körül van. És azért ajánlom, mert szép sötét, fekete színe van, hosszít, dúsít, 2-3 réteg után sem csinál pókláb pillákat, nem tapasztja össze a dúsabb szempillasort sem.
2017. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ♥ Végül az Essence Lash Princess-re esett a választásom, olyan aranyos a csomagolása is. ^^ Hallottam róla hideget-meleget, de én kipróbáltam és csak jó tapasztalatokat szereztem. Felkenve tényleg jól mutatott, tartósnak is bizonyult, az ára pedig egy álom ezért a termékért. Szerintem ezentúl ezt a terméket fogom használni, annyira megtetszett. :)
2017. aug. 17. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!