Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, ha a műkörmösök...

Mit csináljak, ha a műkörmösök nem tudják megcsinálni sosem olyanra a körmöm, mint amilyenre kérem?

Figyelt kérdés
Igaz elég extrémek szoktak lenni az elvárásaim, például így kagyló vagy unikornisszarv, speciális minták lóegyéb, olyan amiket inkább esetleg egy amerikai híres szalonban csináltak. De én nem tehetk róla, hogy nekem nem az egyszerűbb letisztult körmök jönnek be, hanem az extrémebbek. Mit csináljak? Nem nagyon találok olyat, aki profi lenne... Páran meg azért nem vállalnak, mert csak 16 éves vagyok...

2017. aug. 17. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Egyel fentebb lévő kérdésben leírtam a véleményem kb. illeszkedik ide is.

"Mert műkörmös sztárszakma lett, és a legaljabb proli is elvégezheti, ha van pénze.

Én 5 évvel ezelőtt gondolkodtam el, hogy annak kéne mennem, csak aztán hagytam a fenébe, pedig én kedves vagyok. :D

Tényleg jó pár primitívebb ismerősöm van, aki annak ment és csúnyán, ízléstelenül dolgozik, mellé meg az arca is nagy.

Szerintem nézz valami fórumot, ahol leírják a tapasztalatokat, és hogy mennyire volt kedves a kiszolgálás."


Csak a betanult dolgokat csinálják, kevés köztük az igazán kreatív, ezek általában egyszerű emberek.

2017. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
46%

Ezzel én is kb így vagyok. Nagyon tetszenek olyan körmök amik extrémek vagy legalábbis olyan amit "itt" rittik nem tud megcsinálni egy körmös sem. Ezért mindig olyan körmöt kell választanom amit meg tudnak csinálni. S kajak én illeszked ahhoz amit ők tudnak. Elvégleg nekik kellene az én kivánságomat teljesíteni. A lényeg h állandoan olyan körmöt választok h én figyelek arra h "ja ezt biztos meg tudja csinálni". Pl: annyit se nagyon tudnak h egy körmöt kirakjanak teljesen valami gyönyörű kővel, esetleg 3D stb. Ha van is ilyen elvétve tuti h rámegy a havi fizud :D xd

Jó persze nem mindentéren a körmösök hibája. Hisz ez az ország még ebben is le van maradva. Külföldön bármilyet megtudnak neked csinálni. Voltam külföldön már s teljesítették is amilyet szerettem volna.

2017. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szívesen megcsinálom az extrémebb körmöket is, ha a vendég kifizeti. Általában viszont az a tapasztalat, hogy toronyóra kellene lánccal, lehetőleg ingyen. Diákokat pedig azért nem vállalok, mert sokszor megbízhatatlanok, nem jönnek el, késnek, de olyan is volt, aki letépkedte a körmeit, majd az anyjával jöttek reklamálni, hogy adjam vissza a pénzt 3 hét után. Vagy a másik kedvenc, leül, közli, hogy az anyja nem adott pénzt, de holnap behozza. Mondtam, hogy pénz nélkül nem lesz körme. Érdekes, eszébe jutott, hogy nála van a szülinapi pénze, mégis ki tudja fizetni. Természetesen elküldtem. Ne nézzen már hülyének.

Nem mind ilyen, de nekem nem fér bele az időmbe, hogy feleslegesen üljek a szalonban, ahelyett, hogy a családommal legyek.

Biztos lesz olyan, aki elvállal, csak ki is kell fizetni. Facen van egy csomó csoport, ahol egymást tapossák a körmösök a vendégekért. Írd ki oda képpel, h mit szeretnél.

2017. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%
Épp most voltam körmösnél és egy kibszott csillogást nem tudott megcsinálni. :@
2017. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Csak egy tipp...nézzétek meg a körmös munkáit. Akinek csak kocka franciái vannak, nem fog unikornis körmöt csinálni xxl méretben.
2017. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert senki nem fog elmenni egy 80ezer forintos továbbképzésre azért, hogy évente egyszer beessen hozzá egy tini, hogy építsen egy lovat az ujjára kétezerér...
2017. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!