Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk, nektek tetszik ha egy...

Fiúk, nektek tetszik ha egy lány/nő hord rúzst? Lányok ti mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés
Elsősorban tízen, húszon évesek véleménye érdekelne, de minden válasznak nagyon örülök. Én alapból nagyon szeretem a rúzst, szépen kiemeli a számat, feldobja a sminket. Leszoktam a használatáról, ugyanis volt barátom egyenesen viszolygott tőle. Tudom, mindenkinek más jön be, de kíváncsi vagyok, hogy akinek alapból nincs baja vele ha egy lány igényesen sminkeli magát, az a rúzst is elfogadja vagy az már túl sok mindennapokra?

2017. aug. 22. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát én eddig akárhány pasit megkérdeztem, mindenki azt mondta, hogy felesleges és taszítja őket. Alapvetően a legtöbb pasi nem szereti a full sminket, meg ha túlzásba viszed. Én egyszer-kétszer hordok csak, ha valami nagy esemény van, de akkor is csak valami nagyon természetes színűt. Barátomnak meg nem mondom el, mert nem szeret puszit adni, ha ki vagyok rúzsozva :)
2017. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Én bordó rúzst használok és eszméletlenül imádom . Szerintem emberfüggő, egyszer az orvosom is megdicsért, hogy milyen jól áll . 😃 18/l
2017. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem igazán érdekel a pasik véleménye, nem azért sminkelek hogy nekik tetsszek. Nálam alapvető a vörös/bordó vagy valamilyen rúzs, mindig van rajtam és semmilyen pasi kedvéért nem adnám fel a rúzsaimat.

Szerencsére a páromnak tetszik, szexinek találja :)

Én úgy tapasztaltam, hogy a férfiak vonzónak találják a rúzst. Sokan megdicsérik, de sok nő is megállít az utcán hogy milyen szép, mi a márkája stb.

2017. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én hétköznapokon inkább egy kevésbé feltűnő, halvány rózsaszínes árnyalatú rúzst használok, de vannak intenzívebb színű rúzsaim is. a barátom szintén utálja rajtam, még a halvány rózsaszínt is, azt mondja, azért, mert nem tud így megcsókolni anélkül, hogy ő is rúzsos lenne. azt vettem észre rajta, hogy nem is feltétlenül a színekkel van a baja, hanem a rúzsok állagával. egyébként nem valami jó érzés látni az arcán azt az undort és félelmet, amivel a rúzsos számra néz... :(
2017. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem feltűnő, szám színével közel azonos színű rúzst szeretek hétköznapokra, ráadásul olyat ami nem igazán kenődik, nem fog meg semmit. De hiába sminkelek magam miatt és nem a pasik kedvéért, ezzel kapcsolatban sajnos nem én vagyok az erősebb, nem vagyok jó abban, hogy elviseljem ha valakinek nem tetszik valami rajtam... Azt hiszem ehhez még nem vagyok elég érett (amúgy 18 vagyok). Remélem egyszer képes leszek rá. Most lettem szingli azt hiszem ezt kihasználom és sminkelem magam ahogy jólesik, hátha majd akinek így tetszek meg nem szól meg érte :)

2017. aug. 23. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik fiúval lehet egyezkedni rúzsozás terén, de sokaknak például kifejezetten tetszik. Én úgy ismerkedtem meg a barátommal, hogy leszólított, mert tetszett neki, hogy merek levendulalila rúzst hordani :D Jó persze utána már neki sem tetszett, hogy az bizony ragad mindenhova, főleg rá, de ezt meg pár matt, csókálló rúzzsal meg lehet oldani. Szóval ha szereted a rúzst, akkor használd csak. Ha jól érzed magad a sminkeddel az sokat hozzátesz az önbizalmadhoz, amiből meg egyenesen következik a jobb kisugárzás, és így tovább ;)
2017. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, tetszik, ha egy nő szája ki van festve. Főleg a ciklámen és a bordó a gyengém!
2018. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!