Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hölgyek! Nektek melyik férfi...

Hölgyek! Nektek melyik férfi parfüm jön be a legjobban?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem pár nőt a környezetemben és mindegyik a Hugo Boss ajánlotta,de az nekem olyan snassz.Mindenki arra van rágerjedve.Én valami egyedit keresek ami igazán felkelti egy nő érdeklődését vagy csak szimplán azt mondja ha leül mellém a metrón,hogy wow.
2017. aug. 23. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami jóformán nem érezhetö - ugyanis ma más majdnem minden férfi, aki valamilyen illatszert használ, szó szerint "lélegzetelállító" hatással van rám, magyarul majd megfuladok az erös szagtól. A többség uyganis azt hiszi, ha jó sokat tesz magára, attól lesz vonzó, pedigéppen ellenkezöleg, undorító.
2017. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. A nők és férfiak akik ilyenek, annyi mindent magukra kennek hogy tényleg undoritó.
2017. aug. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igazából, ez nagyon egyénfüggő, én pl. az édesebb illatokat preferálom, mind női mind ffi parfümből..sőt a fűszeres férfiillatokat nem tudom elviselni, valaki szerint meg az szexi.

keress olyat, ami neked tetszik vagy magadon tetszik (először próbáld ki a tesztcsíkon utána a csuklódon)

akkor leszel vonzó, ha a saját illatodat erősíted fel vele:)

2017. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése... lehet, hogy van olyan kölni, ami felkelti egy nő érdeklődését, csak nem az, akit be szeretnél vonzani.


Én pl. kifejezett márkát nem tudok mondani, de nekem alapvetően ezek a friss, óceános illatok tetszenek férfiakon.

2017. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A kedvenc illatom amit mindig èrezni akarok az az Ariana Grande parfüm. Szerintem neked is bevàlhat
2017. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!