Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok olyan sminktermékeket...

Tudnátok olyan sminktermékeket ajánlani, amitől nem hullik ki a szempillám?

Figyelt kérdés

Rövidre vágattam a hajam, ezért gyakrabban terveztem kifesteni magam, de eddig olyan szempillaspirált és tust használtam, amitől egy hét folyamatos sminkelés után csomókban hullott a szempillám.:(

Márkát, vagy konkrét termékajánlatokat szeretnék kapni, hogy mit használjak, ami egy csóró egyetemista számára is megfizethető..

Köszi előre is!!



2017. aug. 23. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Ha hullik a szempillad a festektol, akkor nem kene eroltetni, mert valamelyik osszetevojere allergias lehetsz. Ki kellene deriteni, mi lehet az, es olyan termekeket vasarolni, amikben az nincs benne.


De egyetemista letedre ezt illene tudni .,

2017. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki a természetes összetevőjű kozmetikumokat, mint például az Alverde, Yves Rocher (én ezt használom, hűségkártyával olcsóbban hozzá tudsz jutni), Terra Naturi, Essence. vásárlás előtt Krémmánián nézd meg az összetevőket, és csak olyan spirált vásárolj, aminek szépek az összetevői.

a szempilláidat egyébként én is pihentetném a helyedben, a szervezeted jelezte, hogy nem okés neki ez az intenzív sminkelés. legalább pár napot hagyd őket szabadon, spirál helyett kísérletezz mással, amivel feldobhatod a megjelenésed (rúzs, kendő, csat a hajba, öltözködés). nézz utána a neten, milyen természetes olajok, pakolások jók a szempilláknak, és győződj meg róla, hogy egészségesen táplálkozol, elég vitamin jut a szervezetedbe, hiszen ez is befolyásolhatja a szempilláid "egészségét".

2017. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!