Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a fiúk milyen...

Szerintetek a fiúk milyen csajra buknak? Természetes vagy az olyan típus aki sokat sminkeli magát? Adnátok pls. Pár sminkelési tanácsot?!

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Az olyanokra,akik természetesen vannak sminkelve:)

Adnál pár infót magadról?

2010. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szőke a hajam,vállig érő.

barna szem...ezekre gondoltál?

2010. máj. 25. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
természetesre. a szemét maximum emelje ki, többit hanyagolja.
2010. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. máj. 25. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,erre gondoltam.Ezt találtam:


A barna gyönyörű szemszín. Lehet világos tónusú, de lehet akár egészen sötét is. A barna szemhez az összes meleg szín illik. Választhatod a csokibarnát, a mogyoróbarnát, a dióbarnát vagy a karamellt, mind jól fog neked állni. A pasztellszínek és az arany árnyalatai is remek választás. A belső szemzugba mindig világos színt, míg a külső szemzugba sötét színt használj! Ha kedveled a szemceruzát, válassz sötétbarnát, vagy feketét! A dúsító, hosszabbító fekete szempillaspirál nélkülözhetetlen!

Ez a hivatalos volt,most jön,amit én javaslok.


Szerezz be egy minőségi alapozót,én Loreal Accord Parfait Mineral-t javaslok,nagyon könnyű vele dolgozni,nem tudsz hibázni.Nem olcsó,de nagyon sokáig elég.Aztán,ha nem vagy profi szemsminkben,akkor kezdd valami kevésbé látványossal,pl. bézs vagy világosbarna árnyalatú,enyhén csillogó(nem csillámos! az gáz)szemhéjpúderrel.Alul(nem belül) ki is húzhatod a szemed barna ceruzával.Aztán jöhet a szempillaspirál és ha akarsz,valami semleges vagy halvány szájfény.


Szép napot!(és jó sminkelést)

2010. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 71%-os gondolom srác:)

Erre gondoltam én is.A természetes smink akkor jó,ha úgy tűnik max. a szemed van kiemelve.

2010. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm(L)

ez nagyon jól jött:D:D

2010. máj. 25. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne vigye túlzásba a sminket.Van 1 osztálytársam,csak a szemét húzza ki szemcerkával,és sokkal jobban néz ki mint akik össze vissza sminkelik magukat.:)

18/F

2010. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!