Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, akik jártasak szemöldö...

Lányok, akik jártasak szemöldökfestésben, help?

Figyelt kérdés

[link]


Jó így a szemöldököm? Miben kéne fejlődnöm? Csak építő jellegű kritikákat szeretnék. :)


(Tudom, alapból is vastag, de nekem így jobban tetszik...)



2017. aug. 26. 20:22
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
69%
Szerintem menj el egy kozmetikushoz ő majd megmutatja hogyan szedd, formázd, ápold és rajzold. A végét szerintem kicsit lehetne vékonyabbra.
2017. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj, de ez szörnyű, kiszedve sincs rendesen. Keress fel egy kozmetikust, aki megcsinálja.
2017. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Huh, építő jellegűen ez borzalmas.

1. Nincs azzal baj, ha neked a vastag tetszik, ettől függetlenül egy kis ív és forma nem ártana.

2. Gondolom belül hozzárajzoltál, ez sok. Túl közel vannak egymáshoz, távolabb kezdődjenek és ne ilyen "hirtelen".

Első körben ezeken javítanék mindenképpen, aztán még meglátnám mit kell korrigálni.

2017. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem rajzoltam belül hozzá, csak a körvonalát...
2017. aug. 26. 20:33
 5/31 A kérdező kommentje:
Kozmetikus nem ér semmit, az összes ilyen ódivatúra akarja szedni...
2017. aug. 26. 20:34
 6/31 A kérdező kommentje:

Neki is közel van, ennél távolabbra nem akarom szedni egymástól, mert nem illik hozzám, de kkkkk


[link]

2017. aug. 26. 20:40
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
Akkor sincsen semmilyen formája, ráadásul vékonyabban kezdődik, és a közepe vastagodik ki, a vége pedig nem elveszően végződik, hanem mintha elvágták volna. Ha nem fogadod meg a tanácsainkat és észrevételeinket, akkor minek kérdezel? Az építő kritika neked az, hogy agyon dicsérünk, milyen szép, miközben nem az?
2017. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
83%

Miezmiez??

Azta mindenit. Mint tarzan.

Udvarra nem mennék igy ki jesszus.

Szerintem fogadd meg a tobbi tanacsot es surgosen mennyel kozmihoz.

Mert ezen csak javitani lehet nem elb*szni.

2017. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Az előbb írtam le, hogy nekem a vastag szemöldök tetszik.

Egyébként nem kell feltétlen elvékonyítani a végét, mert akkor köze sem lesz a természeteshez. Utolsó: leírtam, hogy vastagon tetszik, mert ha vékonyabbra szedném, nem illene az arcformámhoz, mert alapjáraton vastag van.

2017. aug. 26. 21:13
 10/31 A kérdező kommentje:

[link]


Így mondjuk kicsit szedtem a végéből.

2017. aug. 26. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!