Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek sok ez a smink...

Szerintetek sok ez a smink egy 13 éves lánynak hétköznapokra?

Figyelt kérdés

-korrektor (ez csak akkor ha van bőr hibám)

-szempilla spirál (természetes pillákat csinál)

-szemöldök kitöltése (természetesre)

-színezett ajakápoló



2017. szept. 3. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Sok.
2017. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem sok, pont elég. Lényeg, hogy a szemöldökkel ne ess túlzásba és tényleg természetes legyen😊
2017. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok túl öreg (28) de engem suliból hazazavartak volna bármennyi smink is lett volna rajtam
2017. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
6 osztályos gimnáziumba járok és most leszek 8.-os itt nem szólnak érte ha izlésessen van elkészítve.
2017. szept. 3. 16:45
 5/12 anonim válasza:
100%
Nem vészes, de én a szemöldököt lehet, hogy elhagynám. Arról nekem valamiért mindig a tipikus instagram-os smink videók jutnak eszembe. 13 évesen az talán még korai egy picit.
2017. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oké.
2017. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

egyaltalan nem sok.

en ajakapolot nem hasznalok,ehelyett szemhelytust.:) vekonyan persze

ha tudod hasznalni,akkor hajra :)

2017. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a tus még kicsit sok és nem is tudok még szép tusvonalat húzni.Ajakápolót muszáj használjak mert nagyon kiszárad a szám még nyáron is.A szín nem marad fent sokáig mert ahogy beszívodik úgy a szín is eltünik.
2017. szept. 3. 19:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, nekem is szinte nem létező volt a szemöldököm 2. fele, ritka, halvány, vékony, nem volt szép, ha neked is ilyen nyugodtan töltsd ki.

Ajakápoló mellé használj otthon ajakradírt (cukrot és mézet vagy olajat összekeversz és átdörzsölöd vele) ha meg nagyon száraz a szád a carmexnek nagyon szuper a stiftes, nekem sebes, varos, bőrkeményedéses a szám de ez rendberakja plusz mentolos így teltebbnek tűnnek az ajkaid.

2017. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszi a tippeket ezt az ajakradírt tuti kipróbálom és a carmexet is. Köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt.
2017. szept. 4. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!