Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink nélkül csak az lehet...

Smink nélkül csak az lehet szép, akinek tökéletes a bőre?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, engem pl a szeplők nem zavarnak, egy-egy apró pattanás se gáz. Ha nagyon ragyás valaki, akkor viszont kénytelen sminkelni.
2017. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És ha pattanás utáni foltjai vannak az arca oldalán?

[link]

Kb. ilyenek, talán több is kicsit.

2017. szept. 3. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
A szépség meg a hibátlan arcbőr egyáltalán nem függ össze. Aki szép az mindehogy szép, smink nélkül is. Ami meg nem az, az sminkben sem az.
2017. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Az utolsóval nem értek egyet...

sminkkel nagyon durva nőkből is hoztak már ki bombázót....

De az viszont igaz, hogy lehet szépnek lenni smink nélkül is, és sztem ez nem a bőrtől függ, hanem a vonásoktól. :)

2017. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Persze, lehet mindenkiből bombázót csinálni, csak mi lesz ha reggel a párja mellett kell kelni? Felkel egy órával hamarabb kisminkelni magát? :) (Nem vagyok sminkellenes, én is sminkelek, csak sajnálom, hogy pár lány azt hiszi csak sminkben lehet szép)
2017. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A belinkelt képen szereplő lány bőre nem olyan durva. pici korrektort teszel a patikra és ennyi. nem kell agyonsminkelni magad.
2017. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
a szépség nem kizárólag az arcbőrön múlik, de nyilván szebb egy pattanások nélküli bőr...
2017. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 Én láttam nagyon durva nõket, akik nagyon próbálják sminkelni magukat, de annyival nem lehet széppé válni. Tehát nem értek egyet.

Ha valakinek ronda a bõre, az átmeneti is lehet, a bõr hibákat lehet kezelni esetenként, de az arc vonásokon nem lehet változtatni:D Számomra az arckifejezésen is múlik, ami az ember személyiségét tükrözi, pl. egy kedves mosolyú embert szebbnek fogok látni, mint egy bamba-képū, vagy idétlenül vicsorgó embert.

Akinek tökéletes a bõre, az sem föltétlenül szép, ellenben lehet szép valaki bõr hibákkal.

2017. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!