Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb drogériás...

Melyik a legjobb drogériás primer?

Figyelt kérdés
Krémmánián néztem most, de mindegyiket lehúzták azzal, h nem csinál semmit.
2017. szept. 9. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Catrice-s szerintem jó:)
2017. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maybelline baby skin szerintem :D
2017. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Catrice szerintem de az a light coreecting serum primer. Igaz hogy olyan csillámporos mint az állat de az alapozó úgyis elfedi.

En ugy szoktam hogy elosszor felkenwm ezt a primert majd kicsit hagyom szaradni es bestivodni ez egy par perc kb. Utanna ra alapozo, utanna meg teszek az arcomra a primerbol az atfenyesedos teruletekre utanna korrektor puder es meg se mozdul egesz nap a sminkem raadasul pattanasos se leszek a primertol a borom ki se fenyesedik pedig amugy borzasztoan be tud zsirosodni egy ido utan de miota ezzel csinalom 8-9 orat is bir szinte ugyabolyan allapotban.

2017. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!