Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti szoktatok sminkben aludni...

Ti szoktatok sminkben aludni vagy minden este lemossatok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen mindig lemosom. Akármilyen álmos is vagyok, nem tudok úgy elaludni, hogy smink van a fejemen, ezért az éjjeliszekrényemen tartok vész esetére egy doboz nedves micellás sminktisztító kendőt - ezzel még akkor is fél pillanat alatt át tudom törölni az arcom, ha későn, hullafáradtan esek haza valahonnan, vagy esetleg buliból (jó)pár ital után jövök meg :)


Szerintem ha valaki ad annyira magára, hogy igényes sminket készít, akkor arra is tudjon figyelni, hogy rendesen megtisztítja tőle lefekvés előtt az arcát.

2017. szept. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden este lemosom lefekvés előtt. Na jó, talán kivétel buli után, mert akkor semmi kedvem hajnalban azzal vacakolni, csak bedőlök az ágyba. Meg ha délután dőlök le egy kicsit aludni, akkor se mosom le.
2017. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig lemosom. Hiába vagyok hulla fáradt az esti buli után, muszáj.
2017. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig lemosom. Nem fekszek le úgy, hogy smink van az arcomon, ha buli után hajnalban esek haza, akkor is lemosom.
2017. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lemosom, bár tudom, hogy problémás bőrt okoz, de én inkább azért, mert reggel nagyon nem buli felébredni összeragadt szemekkel. Plusz nem tudok úgy befeküdni a tiszta ágyneműmbe, hogy valamim koszos.
2017. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Mindig lemosom. Erre nagyon kényes vagyok, soha nem fekszek le normális arcápolás nélkül.

Volt, hogy nagyon részegen értem haza, és alig tudtam talpon állni, a barátomat kértem meg, hogy fürdessen meg, melyik termékemmel mossa meg az arcom, mit mikor kenjen rá, és ne merjen addig ágyba dugni, míg nincs kész :DDDD

2017. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Este mindig lemosom de napközben néha előfordul, hogy elszundítok pár órára sminkben.
2017. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!