Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing mennyire fáj?...

Nyelv piercing mennyire fáj? Mit lehet érezni?

Figyelt kérdés
sziasztok. ma megyek 11re nyelv pc-t csináltatni és nagyon félek tőle. van már a köldökömbe és a számba de a nyelv mégis csak a nyelv. nagyon félek hogy fájni fog nagyon. valaki mondja már meg őszintén hogy tényleg nagyon fáj? és a dagadás ugye nem dagad fel annyira hogy megfulladhatok vagy ilyesmi? nagyon aggódos vagyok segitsetek!

2017. okt. 12. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Fájni nyilván fog,annyira nem dagad fel,majd használj listerint! A tejtermék pedig tabu amíg lenem megy a dagadás! De biztos aki csinálja elmondja neked ezeket!
2017. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, fájt?
2017. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maga a szúrás nem fáj, mert érzéstelenítik. Utána pedig a gyógyulástól függ. Én kb. másfél hétig ettem pépeset, kicsit feszült, de fájdalmasnak nem mondanám.
2017. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megcsinaltattam.

A szuras nem fajt. Fel sem nagyon dagadt csak minimalisan. Latszodott a pc szara szoval nem volt veszes. De viszont alul izomlazszeru erzes lett a nyelvemben ami kellemetlen, de majd csak alakul mostmar. Enni tudtam de nehezen mert a hosszu szar mindig beleakadt a fogamba igy nagyon ovatosan tudok csak enni. De eszegetek. Elso nap nagyon ehes voltam ugy korgott a gyomrom de akkor alig ment le 1-2falat. Minden konnyebb es jobb. Es orulok hogy igy 10-15 ev vagyakozas utan vegre megcsinaltattam

2017. okt. 15. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!