Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az essence...

Mi a véleményetek az essence matt matt matt vibrant shock rúzsokról? És arról hogy valaki zöldre vagy kékre festi a száját?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

A márka szép végeredményt ad, de marha drága


És az extrém színek viselőiről pedig azt gondolom, hogy az illető szereti a feltűnést, szeret "vadulni". Egyébként van olyan, akin nagyon vagesz!!!!

2017. okt. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A krémmánia szerint 850 forint, az hol marha drága? Én a sima matt matt mattot próbáltam, mert megtetszett az egyiknek a színe, hát felkenve olyan rondán nézett ki, hogy le is mostam egyből, utcára nem volt vállalható. Zöldet meg kéket maximum csak valami beöltözős buliba tartok megfelelőnek.
2017. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem metalos van az essencetol, szép a színe, de a szellő lefujja a számról :(
2017. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Marha drága? Az egyik legolcsóbb márka, ami kapható....1000 körül van. Egy minőségi rúzs (MAX) na az drága, 6000 forint. Az Essence pont a diákokat, tiniket, kezdő sminkelőket célozza.


A kék és zöld szájszín nagyon keveseknek áll jól, de akinek a stílusa vagány, nekik nagyon! És nem a lepukkant fekete együttes-pólós, pasibakancsos, lógó zsíroshajú csajokra gondolok, hanem a nőcisen vagány egyéniségekre.

2018. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MAC, bocsi elírtam.
2018. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az általad kérdezett termékről nem tudok nyilatkozni, mert nekem az essence metal shock ajakszínező van csak meg.


Szerintem eleggé bevállalós aki utcára kék vagy zöld szájjal megy ki. Nem látok ebben semmi rosszat. Egy jó sminkkel szép látvány is lehet. Azonban megmoondom őszíntén... nagyon kevés embert láttam akinek jól állt volna a kék vagy a zöld száj.

2018. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!