Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetszik az oldalam? Megéri...

Tetszik az oldalam? Megéri folytatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Ma készítettem egy blogot. Leginkább sminkek lesznek rajta, vélemények, tesztek, filmekről, és könyvekről írok, illetve irodalmi pályázatokat gyűjtök egybe. Persze még elég kezdetleges. Ti szívesen olvasnátok? Milyen tartalmakat látnátok még rajta?

Előre is köszönöm a választ az értékelést.

[link]



2017. okt. 20. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de tele a net ilyenekkel, meg a youtube is. Ezek már olyan érdektelen olcsó termékek, hogy el sem olvassa senki a véleményeket, vagy anélkül is megveszi, mert nem dob ki sokat a kukába, ha nem válik be. Meg arra ott van a krémmánia oldal, hogy véleményt olvasson. Én mikor kezdtem a youtube csatornámat, blogot is írtam, de kb. semmi értelme nem volt, mert ugyanazt megcsináltam videóban, ott látják a hatást. Szerintem ne csináld. Gondolom tizenéves vagy. A sok szabadidődet hasznos dolgokkal töltsd el, vagy legalább minőségi termékekwt tesztelgess.
2017. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Egyetértek abban, hogy sok hasonló oldal van. Szeretnék más,drágább termékeket is kipróbálni.Több,mint egy éve szeretnék youtube csatornát.

Sajnos technikailag ez még nem volt megoldható. :( A telefonom fényképezője megadta magát, egy új gépet is be kellene szereznem...(A vágáshoz.) Mindig akad más, ami elviszi a pénzt. Anyukámmal élek, próbálok beszállni a rezsibe, nyilván a számlák fontosabbak, mint az én álmaim.

A lényeg, hogy EDDIG örömöm leltem az oldalban. Köszönöm az őszinte választ.

2017. okt. 20. 20:25
 3/3 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy eddig nem habzsoltam az életet, nem tudtam új telefont, illetve gépet venni. Állást váltok,így talán tudok majd félre tenni, És megvalósítani az álmaim.

Meg még annyit, hogy NEM tizenéves vagyok.

2017. okt. 20. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!