Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A tipp mennyire minőségi?

A tipp mennyire minőségi?

Figyelt kérdés
Szoval, 2 eve gellakot csinalok magamnak, fel eve műkormot rendszeresen. Szeretnek 3 fele kormot, de mindegyiket csak 1-1 hetre, ahova megyunk, oda aktualisan. Es nekem ahhoz nincs idom, hogy mindig epitsek mukormost. Tippet szeretnek hasznalni, meg nem hasznaltam, nyilvan nem egy olcso szart, a ragasztot is megvettem, tobb ezer forintert, es az mennyire lehet tartos? Nem is az hogy tartos, hanem inkabb milyen a minosege? Nem lesz nagyon mu? Elore is koszonom, 14/l
2017. okt. 21. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is magamnak csinálom meg untam és eddig mindig építettem de mostmar egy ideje tippet használok mert sokkal gyorsabban megvan. Én tippet AliExpressrol rendeltem teljesen jó minőségű viszont a ragasztóm Crystal Nailses. Ha megfelelően rakod fel ami nagyon fontos, akkor nagyon tartós és nem látszik rajta h tipp és "mű". Én utoljára 5 hete csináltam meg a körmeimet tippel és majdnem mind bírja még most is pedig már 1x újra töltöttem a körmeimet úgy h nem jöttek le. Szóval használj minőségi ragasztót, és megfelelően tedd fel őket és bánni fogod h eddig mert "pocsékoltad" az idődet az építgetessel 😅
2018. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!