Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen dezodort/parfümöt vegyek?

Milyen dezodort/parfümöt vegyek?

Figyelt kérdés
Általánosságban milyen illat tetszik a lányoknak? Tudom meg van mindenkinek a maga ízlése, de inkább a többség a markáns vagy inkább valami más illatokat kedvel?

2017. okt. 24. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit a barátom használ: Adidas Get Ready (for him) vagy az Old Spice Hawkridge. Én ezeket nagyon szeretem.


Szerintem bármi férfias, nem túl keserű illatú megteszi, a mennyiség az, amire figyelni kell. Nem szabad, hogy az egész terem elájuljon az illatodtól, hanem mondjuk ha közel elmész valakihez, akkor egy picikét megérezze (vagy ha például megölelnek).

Na meg a fürdést akkor sem szabad elhagyni, ha dezodorozol vagy parfümözöl, mert ugyanúgy érezni fogják az izzadságszagot.

2017. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem személyes kedvencem az Old Spice Timber.

Ha szeretnél valami komolyabb parfümöt is, akkor az YSL La nuit de l'homme-ot is jó szívvel ajánlom.

2017. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a visszafogott illatokat, melyek nem nyomják el a szeretett személy természetes illatát. Pl. Dove kék színű deója.
2017. okt. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hugo Boss-Bottled

Diesel-Only the brave

2018. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Deoból Old Spice a legjobb

Parfümből nézz körül az STR8 márkánál.

2018. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!