Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfümöt keresek! Régen volt...

Parfümöt keresek! Régen volt az Avonnak egy rózsás parfümje, szép hosszú üvegben volt! Utána lett magnóliában és levendulásban is. Hol találhatnék ilyet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
avon tanácsadó nőknek szokott lenni elfekvő készletük sok mindenből... érdeklődj. meg vannak olyan boltok, ahol árulnak iylet is..
2010. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem a Celebre volt az.
2010. jún. 2. 20:35
 3/4 A kérdező kommentje:

csak a magnóliás változatáról találtam képet.


Pont ilyen volt a rózsás üvegje is, csak értelemszerűen a magnólia helyett egy rózsa díszítette az üveget.


[link]

2010. jún. 2. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
én vagyok az első válaszoló. keress illatszerboltokat, amik ilyen termékeket is forgalmaznak. pécsett, az intersparban azt hiszem vannak ilyesmik is. legalábbis voltak. plázákban is szoktak lenni.
2010. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!