Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani ilyen rúzst?

Tudnátok ajánlani ilyen rúzst?

Figyelt kérdés
Valami olyat keresnék, ami nagyon természetes, szinte ugyanolyan színű mint a szám. Viszkok Fruzsi egyik régi videójában láttam egy ilyet, de már nem árulják, legalábbis én nem találtam a rossmannba...tudnátok ilyen rúzst ajánlani? (a viszkok fruzsisba ez volt a rúzs neve: Essence-es valamilyen cupkake árnyalat, már nem tudom pontosan)a válaszaitokat előre is köszönöm :) üdv.: Egy 14 éves, aki egy természetes rúzst keres! :) :D

2017. nov. 21. 18:51
 1/6 A kérdező kommentje:
*cupcake
2017. nov. 21. 18:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, milyen tónusú alapból az ajkad, mert az is lehet sokféle (van, akinek rózsaszínesebb, van, akinek mályvásabb, van, akinek pirosabb). Én most hasonlóból a Rimmel Kate Moss-os natúr kollekciójából használom a 45-ös színt hasonlónak (ilyen világos barackszínű tokban van).
2017. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az én szám inkább rózsaszínes színű

:) Köszi a választ, de árban nem is irtam: Max 1500ft-ot szeretnk rá szánni, és a Rimmel ha jól tudom ennél jóval drágább :/

2017. nov. 23. 20:46
 4/6 A kérdező kommentje:
De az 1500 nagyon max...inkább 1000-1200 Ft
2017. nov. 23. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amikor én vettem, akcióban volt, de 1200 körül fizettem érte olyan 1-2 hete. Érdemes azért megnézni, hogy most milyen áron van.
2017. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben mindenképpen megnézem! :) Köszi
2017. nov. 25. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!