Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS! Ha gyógyszertári assziszt...

SOS! Ha gyógyszertári asszisztensnek fogok tanulni, akkor megengedett a smink használat?

Figyelt kérdés

2017. nov. 27. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a suliban nem (felnőttképzés?), de a munkahelyen nyilván, feltéve, hogy nem vakolókanállal rakod magadra.
2017. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Munkaugyis okj-s képzésen szeretném kitanulni.
2017. nov. 27. 15:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne, tudom hogy sterilizalni kell pár dolgot, de ne tudom ez kizarja-e a sminkhasznalat.
2017. nov. 27. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem a szempilláddal kell sterilizálnod. Sőt, nem is a műkörmöddel. Gumikesztyű kell.
2017. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A körömlakk, műköröm és társai nem. Vagyis csak szabály szerint nem. Egészségügyben dolgozom, és a nővérek, női orvosok felének színes karma van annak ellenére, hogy nem lehet megfelelően fertőtleníteni... A kutya nem szól érte :(
2017. nov. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Mert sok asszisztensnek és orvosoknak is olyan a pofázmánya, mintha belefejelt volna a szivárványba.

És mégis szeretik.

2017. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, volt már hogy én is elszornyulkodve néztem mik meg nem vannak engedve egy "tiszta, steril" környezetben. :D
2017. nov. 30. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!