Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercinget hány éves kortól...

Piercinget hány éves kortól lehet csináltatni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 10. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szülővel együtt bármikor, nélküle meg 18 felett.
2017. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. dec. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nem akartak második lyukat lőni a cimpámba, mert azt hitték, nem vagyok 18.
2017. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 na pedig az tényleg nagyon basic piercing, 16 évesen bementem egy szalonba hogy 3. cimpa fülit szeretnék, mondta a srác nem kell szülői, ha az első kettőt engedték a harmadikat is fogják.
2017. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy basic, volt ott lyukam, csak benőtt. De nem piercing-eshez mentem, mivel ugye ott nem szúrni kellett, hanem lőni.


Nekem meg van helixem, forward helixem, plusz harmadik, negyedik, ötödik lyuk az egyik fülemben sorban, de nem érdekelte őket, mondták az engedélyt, amíg meg nem mondtam a koromat.

2017. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szalonfüggő. Nekem 2 hónapja engedély nélkül szúrtak ajak (lip) piercinget

16F

2017. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!