Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » H&m meg hasonló helyeken...

H&m meg hasonló helyeken kapható 0 dioptriás (divat) szemüvegek (nem napszemüveg! ) ronthatják a szemet? Ezt hallottam valakitől, de hülyeségnek tartom. Valaki pontos infó?

Figyelt kérdés
műszemüvegekről beszélünk, amik nem műanyag, hanem üveglencsések, de nem dioptriásak

2017. dec. 15. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Én egyértelműen nem raknám magamra.

Mivel ezek a fasfashion üzletek semmilyen optikai szaktudással nem rendelkeznek, tulajdonképpen csak egy szemüveg nem kinéző olcsó utánzatot készítenek.

A szemüveg az a dolog, amivel nem szabad spórolni, mert ezektől a műszemüvegektől elromlik a szemed, de akár meg is vakulhatsz,

Bármilyen optikában árulnak már 0 dioptriás szemüvegeket. Itt nyilván nem feltétlenül a legdrágább Guccira gondolok, de itt megfizethető, jó minőségű darabokat is talál az ember.

2017. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha rendesen látsz, nem kell szemüveg. De ha mégis veszel, ne hordd egész nap. Rontja a szemet ha csak egy üveglapon át nézel.
2017. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igazából az van hogy 2,5es a szemem, szemüvegem volt eddig (1,75ös) de kontaktlencsére váltottam.

viszont már úgy megszoktam az arcomon a szemcsit, hogy ezért akarnék venni, mert szerintem jól állt, meg ugye "öltöztet", egy jó kiegészítő. és akkor úgy h kontaktlencse amivel látok is + egy 0ás szemüveg "divatból" :D

de ha tényleg rontja a szemet nem hordanám mindig :O csak félek is, de anélkül meg nem vagyok már önazonos komolyan

köszi a válaszokat

2018. jan. 29. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el megértelek :D énis kontaktlemcsés lettem és beszereztem egy ilyen divatszemüveget, mert nehéz volt megszokni hogy nincs semmi az arcomon :D még néha felveszem, de nem viszem túlzásba :)
2018. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!