Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercing szúrása mennyire fáj?

Orrpiercing szúrása mennyire fáj?

Figyelt kérdés

Nagyon elhatároztam, hogy orrpiercingem lesz, de az egyetlen dolog, amitől félek az az, hogy fáj-e? Tudom, hogy ha fáj is, akkor is csak kb. 5 mp-ig, de azért nagyon ideges vagyok e miatt.

Plusz tudom, hogy teljesen egyénfüggő ez az egész, csak próbálok valamilyen reális képet kialakítani magamban erről. :D

Előre is köszi a válaszokat! :)



2017. dec. 19. 23:03
 1/5 anonim válasza:
Kedves kerdezo, ha elhataroztad magad akkor szerintem vagj bele!:) Altalaban elotte fujnak ra egy fagyaszto sprayt, amitol csak egy kisebb fajdalmat erzel majd, tenyleg egy par masodpercig. En egy eve csinaltattam, ha megcsinaltatod es megfogadod a tanacsom akkor vard ki majd az idot ameddig az orvosi femnek muszaj benne lennie, mert ha elobb kicsereled..hiaba ezust vagy arany meggyulik vele a bajod mert eleg szepen be tud gyulladni :/
2017. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lefagyasztják, egyáltalán nem fáj, nekem is egy éve van lassan. :D Kenegesd rendesen naponta háromszor és két hét alatt begyógyul.
2017. dec. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi jó az orrpiercingben?:D egyre több lányon látom és szerintem elrondítja az arcukat
2017. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sdfcdvfbgnhmj válasza:

Nekem fagyasztás nélkül szurták.

Fájt egy kicsit de mivel nagyon szerettem volna csak arra gondoltam hogy milyen szép lesz:)

Nem kell parázni tőle, ha rendesen kezeled meg sem érzed hogy az orrodban van!^^

2017. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva nekem nagyon alacsony a fájdalom küszöböm. Ezt értsd úgy hogy gyantázásról borotválásra váltottam mert annyi fájdalmat se bírtam elviselni 3 hetente.

De nekem nem fájt, csak minimálisan. Nem is sírtam... meg semmi.

Az jobban fájt sokkal amikor a második lyukat csináltattam a fülcimpámba.

2018. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!