Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbelövésnél (cimpába) csak...

Prym kérdése:

Fülbelövésnél (cimpába) csak egyfajta fülbevalót használnak?

Figyelt kérdés

Konkretizálva, minden honlapon amit néztem, csak sima pontfülbevalót lőnek, és szinte az összesben van valamilyen kő. Kérdésem, hogy nem lehet sima karikát tetetni elsőre? Vagy ez a gyógyulás szempontjából nem előnyös? (a másik meg, hogy egy ilyen fülbevaló drága, nekem meg nem szépek)

Valamint fiúknak mit szúrnak, ami nem annyira "csajos"??

Köszönöm előre is!:)



2017. dec. 29. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Piercernél szúrasd!
2017. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lőni csak ilyet tudnak, de van, amiben nincs kő.

Viszont tetováló szalonban szúrnak is fülbevalót, ha nem lövik, hanem szúrják, akkor mehet a karika.

2017. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

El tudod linkelni ilyen boltnak a honlapját? (Budapesti illetőségű vagyok) A két metódus mennyiben különbözik?(tapasztalat, mennyire higiénikus, stb..)

2017. dec. 29. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szúratni piercerrel higiénikusabb és gyorsabban gyógyul, ráadásul pontosabb is
2017. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Követni èrtelemszerűen csak egyenes szárú fülbevaló alap lehet. Piercingesnèl, szúratni pedig szintèn egyenes szárú piercingesnèl ajánlanak , mert gyógyulás szerint pontjából a karika nem jó. Lehet bedagad ès vadhús nőne rá, nemlehet tudni, ezért nem ajánlatos megkockáztatni. Majd ha begyógyult pár hèt múlva mehet a karika:)
2017. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2017. dec. 31. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!