Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercing mellett...

Industrial piercing mellett vadhús?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy a piercingem mellett nőtt egy kis dudor kívül és belül is. Eleinte azt hittem esetleg begyulladt de azóta sem múlt el így hát úgy vélem ez vadhús. Hidrogén peroxiddal kenegetem mivel azt mondták azzal kell. Arra lennék kíváncsi, hogy mit lehetne ezzel csinálni? Sok helyen utána olvastam csak rengeteg módot ír, hogy mivel lehetne kezelni. Melyikkel megy le ez biztosan? Melyik a leghatásosabb módja?



2018. jan. 3. 05:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Most lehet, ez furán fog hangozni, de az idő.

Mindkét fulemben volt Industrial, a halban semmi baja nem volt soha, a jobb azonban egy ékszert se tolerál. Most már csak egy Forward Helix és egy Conch van meg a Vertical Industrialból, viszont nem túlzok, ha azt mondom, hogy az elején fél évig ott volt rajtuk a vadhús. Nálam Octenisept volt, alkohol és Tetran. Mindig megszúrtam őket egy jól fertőtlenített tűvel és kinyomtam a gennyet belőlük. Nagyon nehezen akartak elmúlni.

Ugyanez volt a Tragussal is, de ott valamiért előbb vége lett.

Kitartást! Kezeld csak és lesz eredménye! Nem azonnal, de lesz.

2018. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget!^^
2018. jan. 3. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Octenisept csak a kezelésre jó. A tetrán kenőcs jó lenne, ha nem testékszerről lenne szó. A betadin is maximum csak ápolni jó, illetve csereékszert pucolni. Vadhúsra hidrogén-peroxid oldat (patika, recept nélkül) a legjobb. Az orvosi alkohol túl híg hozzá, 98%-os alkohol jó lenne rá, vagy ugye a tömény, de nehéz hozzájutni.

Szóval peroxiddal ecseteld napi 4-5x legalább 3-4 héten át (akkor is, ha már hamarabb elmúlik!). A leggyorsabb persze a szike, de ezt egynapos sebészeten lesz*rják, magándoki meg túl sokat kér érte. Persze, ha komolyabb a vadhús, tehát már sok centis, akkor sebészet egyértelműen.

2018. jan. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, valahogy mégis elmúlt, hiába használtam ezek szerint csak felesleges szereket rá. (#1 vagyok) Biztos csoda...
2018. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor továbbá is ecsetelem a hidrogén peroxiddal és hátha helyre jön mert már mutat valami javulást. Nem komoly még úgyhogy várok vele. Hát remélem helyre fog majd jönni. Köszi a segítséget!
2018. jan. 13. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most voltam a patikában és azt mondták, hogy hidrogén peroxid csak receptre kaphato
2018. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senkimégisvalaki válasza:
Végül elmúlt azóta a vadhús? Segített valami? :)
2021. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!