Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Több féle matt szájfényről...

Több féle matt szájfényről halottam már de (lovely extra lasting, k lips a kylie jenner utanzata ilyesmiket hallottam) melyik az amelyik télleg igazán jó? Például én az essence matt szájfényében csalódtam nekem nem vált be!

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Anastasia Beverly Hills, NYX
2018. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A lovely k lips tényleg jó. Nekem 3 árnyalat is megvan belőle, nem csalódtam bennük. Viszont a nagx adag nachost a moziban nem bírja ;)
2018. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
A lovelysek tényleg jók meg még a Rimmelesről hallottam jókat. Az essence-s elég szar pedig amúgy szeretem a termékeiket.
2018. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az avon mark új matt rúzsait.
2018. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 4. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszintén...

Nekem sem a NYX, sem a Lovely nem vált be igazán.

Ugyanis ezek nem mattulnak le teljesen, így kevésbé lesz szilárd az ajkakon, és hamar lekopnak.


Amiket én nagyon szeretek: a Rimmel, Aden, MAC, TheBalm.


Még szemezek a Milani, Pupa és a Makeup Revolution rúzsokkal, ugyanis a MUR-nak is van már lip kit szériája, aminél ugyanaz a koncepció, mint a Kylie Jenner rúzsoknál: ceruza és rúzs.

2018. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a Nyxtől a kedvencem a lip lingerie és a liquid suede vonal, ezek tényleg lemattulnak és nem szárítanak, ha picit többet szeretnél költeni, akkor pedig a LimeCrime szerintem nagyon megéri. A nagy kedvencem még a Sleek matt rúzsai, viszont arról hallottam, hogy több árnyalat elég rossz, nekem kétféle színben van a meg (brink pink az egyik, ami egy rózsaszín és a shabby chic, ami a legnagyobb kedvencem hétköznapokon; nem nude, és nem is túl feltűnő, hogy sok legyen; imádom :) )
2018. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én most a Huda folyékony rúzsokkal kezdtem kísérletezni, és gyönyörűek :)
2018. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!