Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen lámpát rendeljek? Uv...

Milyen lámpát rendeljek? Uv vagy led?

Figyelt kérdés
Sokáig készíttettem a körmöm. Gél lakk volt rajta. De most itthon szeretném csinálni magamnak. Tanacsra lenne szükségem. Először is milyen lámpát vegyek es hogy elég-e egy lámpa, úgy értem a körmösöm hasznal egy nagy 3 oldalról zárt lámpát a gél lakkhoz és egy másik kicsit a szín megkötéséhez. Továbbá a lámpák minden lakkot megkötnek? Mert olvastam hogy valamelyik nem. Csak azzal nem vagyok tisztában hogy milyen lakkokat vegyek akkor. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. jan. 7. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A lakkokon fel van tüntetve, hogy mindkettőhöz jók-e, vagy csak uv-hoz. A legtöbb ma már ledhez is jó.

Én is nemrég vettem magamnak lámpát, ugyanúgy gél lakkozáshoz. A led mellett döntöttem, mert sokkal ritkábban kell csövet cserélni, az uv pedig minimálisan, de károsabb, mint a led. (A bőrre nézve) Arra viszont figyelj, hogyha led mellett döntesz, akkor a fény alatt tartsd a körmeidet, mert nincs akkora szórása, mint az uv-nak.

Elég egy olcsóbb lámpa, hidd el! A drágábbak nem sokkal hamarabb köttetnek, neked a fél-1 perc is bőven jó, felesleges pénkidobás lenne pár másodperc miatt drágábbat venni. Ha heti1-2X használod is (én sokkal ritkábban szoktam:), akkor sincs szükség akkora teljesítményre, mintha naponta sokszor használnád (körmösök). Illetve azok sokkal nagyobbak is, több helyet foglalnak. Nem szükséges, hogy minden oldalról zárt legyen, nem kell több lámpa sem.

Létezik olyan is, amelyik 5 ujjas, (pl: [link] ) ez esetleg könnyebbség lehet.

Remélem segítettem!

2018. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen nagyon szepen koszonom!!


[link]


En ezt neztem ki szerinten ez tokeletes itthonra.

De ez a csomag tartalmaz egy premium mukorom fenyzselet (6 ml) es ezt nem tudom hogy mire vagy miert kell hasznalni.

Es meg az lenne a kerdesem hogy mi a kulonbseg a zsele es a gel lakk kozott?

2018. jan. 7. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A fényzselé az utolsó réteg, gél lakkra is ezt kell használni, a fixálóval le kell törölni, miután megkötött. Ezzel fejeződik be a köröm elkészítése. A sima színes zselé nem olyan folyékony, sokkal vastagabb, mint a gél lakk, formára kell reszelni.

Amit linkeltél az egy zselés kezdőcsomag, épített műkörömhöz való.

2018. jan. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!