Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés

Lányok! Nektek mi a véleményetek arról ha egy fiún ehhez hasonló gyűrű van? Bal kisujjon mit szimbolizál a gyűrű?

[link]

Olyan téren, hogy szerintetek nem a melegek hordanak csak gyűrűt?Szerintetek ízléses egy olyan fiún akinek a cuccai java fekete?Bal kisujjon szimbolizál valamit a gyűrű?

Kérdések hasonló témákban: divat, megjelenés, ékszer, gyűrű

2018. jan. 8. 19:26  Privát üzenet  

A válaszok

Miert csak melegek hordananak gyurut?XD szoval aki mondjuk osszehazasodott a felesegevel, es van rajta gyuru az meleg?

Szerintem jol nez ki, en imadom a gyuruket - lanyokon es fiukon is

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. jan. 8. 19:58 Privát üzenet
Van egy rocker ismerősöm, sok gyűrűt hord. Szerintem nincs vele semmi gond, ha neked tetszik, hajrá.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. jan. 11. 22:55 Privát üzenet
Azt nem tudom, hogy a kisujjon hordott gyűrűnek van-e külön jelentése. Lehet, hogy csak arra az ujjára megy fel, semmi mást nem jelent. Miért ne lehetne fiún gyűrű. Én sem vagyok nős, mégis viselek gyűrűt.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. jan. 13. 15:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok a Kylie lip kit-hez hasonló matt szájfényt és szájceruzát ajánlani?
H&m meg hasonló helyeken kapható 0 dioptriás (divat) szemüvegek (nem napszemüveg! ) ronthatják a szemet? Ezt hallottam valakitől, de hülyeségnek tartom. Valaki pontos infó?
Egy Miss Punk-hoz hasonló illatú parfümöt hol találok? Eléggé surgős lenne. Köszönöm előre is.
Van SHOPDIXI-hez hasonló ékszereket áruló oldal, de olcsóbb?
Grace EDP Oriflame parfüm van még, ha nincs melyik illat hasonló?
Revlon colorstay alapozó 110/150 árnyalat. Pupa made to last alapozó melyik árnyalata hasonló a revlonhoz?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!