Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó világosító az Estee...

Alapozó világosító az Estee Lauder Double Wearhez?

Figyelt kérdés
Most vettem a napokban és sajnos segítséggel is a Douglas - ban sötét lett , kicsit el is vagyok keseredve mert egy másik alapozóm se lett jó szintén douglas ban vásároltam . Nagyon világos a bőröm , a boltban nem is látszódott hogy ne lenne jó a szín de természetes fénybe igen . Olyan alapozó világosító kéne ami nem változtat az alapozó textúráján es a tudásan . Valaki próbált már ehhez az alapozóhoz valamit?

2018. jan. 13. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is használom ezt az alapozót, de csak netről rendelek, ott can 1N1 és 1N0 árnyalat is...

Én kevertem más alapozóval, úgy világosabb lett, de ez nagyon hamar megköt, így nem ajánlom.

De állítólag árulnak alapozó világosító cseppeket, nézz utána. Vagy vársz nyárig, én is jártam így, de csak olcsóbb dolgokkal szerencsére.

2018. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az enyém 1N2 - es akkor legközelebb neten rendelek világosabbat , boltba ez volt a legvilágosabb , igazából nézegettem csak nemtudom ehhez melyik csepp lenne a legjobb.
2018. jan. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!